Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Brahmi: Tajemství východní medicíny proti zimním chmurám

Zdroj:

Bojujete s chmurnou zimou? Čelíte stresu, nedostatkům koncentrace, negativním emocím… prostě celému tomu zimnímu splínu? Věřte nebo ne, ale s tím vším může pomoci jedna bylina jménem Brahmi…

Brahmi je na pohled drobná bylinka, v našem těle ale dokáže opravdové divy. Její výtažky podporují vitalitu, pozitivně působí proti mentálnímu stresu, u deprese, strachu, negativních emocí a nedostatku koncentrace a k tomu příznivě ovlivňuje paměť. Staří Číňané, kteří jí přezdívají zázračný elixír mládí, z ní každý den ujídali lístečky a dokonce ji brali i jako přísadu do kuchyně. Dnes to máme o něco jednodušší. Celá rostlinka Brahmi je nasušená v kapslích z rostlinné celulózy.

Vaše babička určitě neměla o civilizačních chorobách ani ponětí a volné radikály ji ani v nejmenším nemusely trápit. Časy se ale mění a stres a shon se zvyšují rychleji, než si na ně lidské tělo dokáže navyknout. Nejvíce trpí naše nervová soustava. Její buňky jsou dennodenně napadány škodlivými volnými radikály, které v těle vznikají jako odpadní produkt metabolismu. A my se tak potápíme do duševní a psychické nerovnováhy, ze které se jen těžko uniká. Proto je třeba tělu podat pomocnou ruku.

První cestu, kterou se vydává většina z nás, jsou syntetické léky. Ty by měly přinést okamžité výsledky, bohužel to ale často není tak jednoduché. Tělo si z nich nedokáže vybírat a tak je zkonzumuje všechny, v podstatě jako drogu. Naše očekávání pak mohou být na hony vzdálená tomu, co na sobě ve skutečnosti sami pozorujeme. Najít správnou dávku není jen tak.

Naštěstí existuje druhá možnost. Pustit do boje se stresem přírodní bylinku Brahmi. „Tělo zpracovává látky přesně tak, jak samo právě potřebuje. Z bylin a potravin si vezme jen takovou dávku, která je pro něj v dané chvíli nejlepší,“ vysvětluje MUDr. David Frej, uznávaný odborník na regeneraci a detoxikaci organismu. To znamená přímou cestu k duševní rovnováze bez výkyvů způsobených syntetiky. „Účinné složky z Brahmi působí přímo na nervové buňky. Pomáhají jim v obnově a posilňují je proti dalšímu poškození,“ doplňuje MUDr. Frej. Se zdravějším a silnějším nervovým systémem budete i vy lépe čelit stresu a špatným náladám a s nově nabranou vitalitou překonáte všechny nástrahy chmurné zimy.

Účinky regenerovaných buněk na duševní a psychickou rovnováhu je obvykle možné pozorovat již po třech měsících. Je tedy zřejmé, že nejde o žádné jednorázové řešení, které by rozhodilo vaše tělo z rovnováhy. S Brahmi postupujete přirozenou cestou a odměnou za vaší vytrvalost jsou dlouhodobé účinky a silný nervový systém.

Brahmi od Organic India je čistý bioprodukt. Neobsahuje žádné konzervanty ani extrakty, ale pouze celé byliny se všemi svými účinnými látkami. Jeho bio kvalitu dokládá mimo jiné evropský certifikát organické kvality EKOCERT, udělovaný jen produktům, které projdou přísnou kontrolou jeho inspekce, a označení pro organický produkt v České republice.

Brahmi od Organic India je k dostání ve vybraných prodejnách zdravé výživy a na www.eccevita.cz  za cenu 219,- Kč.

Dávkování: 1-2 kapsle denně s jídlem. Doporučuje se užívat nejméně jeden měsíc.
Obsah balení: 60 vegetariánských kapslí.

Zdroj: www.eccevita.cz

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky