Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Oční stíny hlásí návrat: Na nudnou hnědou ale zapomeňte, letí barvy!

Emily Ratajkowski
Emily Ratajkowski
Zdroj: Pinterest
Prohlédněte si všechny fotografie (34)

Výrazné líčení očí se nehodí pro každý den. Plesová sezona je v plném proudu a říká si o trochu experimentů s očními stíny. Vykoukněte z davu.

Každý rok se přihrnou nové trendy, které by vás neměly minout. Od ponožek v lodičkách a nesmrtelných manšestráků po kosmetické vychytávky. Ne každému ale sluší a ne každý si je může dovolit. Letošní rok hraje do karet výrazným barvám a třpytu. Na společenské akce ideální.

Cvik

K takovým experimentům je zapotřebí trocha šikovnosti, ale s pomocí kosmetických tutorialů na internetu si brzy osvojíte všechny fígle. Aby stíny vydržely celý den nebo večer, potřebují oční víčka dostatek hydratace. Pak už jen táhlými pohyby štětcem nanášejte barvu k linii horních řas a roztírejte směrem k obočí a do stran.

Bez hranic

Barvy nanášejte, kam se vám zamane - na pohyblivé víčko, až pod obočí nebo pomocí jemného štětce naznačte kočičí oči a zvýrazněte spodní linku oka. Stejně tak můžete vytvářet zajímavé obrazce v oblasti očí, zasáhnout do obočí nebo protáhnout linky daleko za vnější koutek oka.

  • Kovový efekt - hutné stíny a barvy v odstínech mědi a kovu
  • V zajetí barev - žádná nestojí v pozadí, nosí se výrazná tyrkysová, žlutá, sytě zelená, fialová i barva roku korálová
  • Ať se to třpytí - přidejte nalepovací flitry a proměňte se ve Večernici

"Všeho s mírou" letos zkrátka neletí.

Inspirujte se v naší galerii a popusťte uzdu fantazii.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky