Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

BĚLENÍ ZUBŮ JE WHITE PEARL. Nejprodávanější bělení v ČR!

BĚLENÍ ZUBŮ JE WHITE PEARL. Nejprodávanější bělení v ČR!
BĚLENÍ ZUBŮ JE WHITE PEARL. Nejprodávanější bělení v ČR!
Zdroj: komerční sdělení

Toužíte po krásném bílém úsměvu, ale neradi chodíte k zubaři, nebo na drahé kosmetické procedury jednoduše nemáte, či vám přijdou předražené? Revoluční systém komplexního bělení zubů umožňuje vysoce účinné bělení zubů v pohodlí vašeho domova za rozumnou cenu. (komerční sdělení)

Revoluční metoda bělení

Krásný bílý úsměv je ozdobou naší tváře a zároveň jedním z pilířů našeho sebevědomí. To všichni moc dobře víme, a proto používáme bělicí pasty. Jenže bělicí pasty pouze čistí zubní sklovinu od nečistot, ale nezbaví zuby pigmentů v nich usazených. Donedávna představovalo jedinou účinnou metodu, jak vybělit chrup na požadovaný stupeň bělosti, stomatologické bělení v zubní ordinaci. Lékaři nyní přesunuli náročné bělení do pohodlí domova. Bělení zubů White Pearl nyní umožňuje vysoce účinné, časově nenáročné a cenově příznivé bělení zubů v domácím prostředí.

Proč je White Pearl nejpoužívanější bělení zubů? 10 důvodů, PROČ i vy ho budete používat :-)

  • bělení přináší stomatologickou kvalitu do pohodlí domova
  • maximálně bezpečné pro zuby, vysoce účinný stomatologický gel
  • krásně bílé zuby za pár dní, bez nutnosti dobělení vydrží i 2 roky
  • pomáhá snižovat kazivost zubů, chrání dásně proti paradontóze
  • vyráběno v EU, certifikát kvality SGS, zdravotnický prostředek
  • profesionální účinky ověřeny desetitisíci spokojenými zákazníky
  • bělení jako v ordinaci nebo na klinice, ale s úsporou 10 tis. Kč
  • oproti bělení u zubního lékaře nabízí možnost kontroly výsledků
  • 36x více účinných látek pro bělení, než obsahují bělicí pasty
  • online poradna pro zákazníky a video návod aplikace zdarma

Krásný úsměv bez rizik


Bělení zubů v pohodlí domova se provádí pomocí bělicího gelu White Pearl, který neobsahuje částice brousící zuby, ale účinně působí na zabarvené zuby tím, že odbarvuje pigmenty usazené v zubní sklovině, a bělí zuby po celém povrchu. 10% koncentrace účinné látky karbamid peroxid zaručuje kvalitní bělení bez rizik. White Pearl byl testován na stomatologické klinice a pyšní se prestižním certifikátem kvality. V ČR je registrován jako zdravotnický prostředek skupiny IIa a je vyráběn v EU. Při působení 60 minut denně dosáhnete viditelných výsledků již za 1 až 2 týdny.

Místo zubní pasty SMILE
BĚLENÍ ZUBŮ JE WHITE PEARL. Nejprodávanější bělení v ČR!

Jako doplněk profesionálního bělení zubů, nebo každodenně místo zubní pasty, vyzkoušejte revoluční novinku na čištění zubů - bělicí pudr SMILE. Pudr se používá právě místo vaší běžné zubní pasty.

Kde zakoupíte
Zakoupíte v drogeriích DM, Rossmann, Schlecker, v každé větší lékárně nebo z pohodlí domova www.krasnyusmev.cz, kde rovněž naleznete v sekci Kde koupit všechna prodejní místa.V eshopu navíc získáte poštovné a balné zdarma (při útratě nad 400 Kč).

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Jsem mladá a mám problémy se srdcem

Jsem mladá a mám problémy se srdcem

Srdce – symbol lásky i života jako takového. Přesto na něj často zapomínáme a jeho bezproblémové bušení bereme za samozřejmé. Jenže…ne vždycky dokáže…

Akční letáky