Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Aloe vera léčí a zkrášluje

Zázračná rostlina, jejíž význam jen málokterá bylina překoná. Tak by se dala nazvat rostlina jménem Aloe vera, jejíž léčebné účinky znali již egyptští lékaři.

Aloe vera využívala královna Kleopatra jako zkrášlující prostředek a oblíbenost této byliny v současné době stále roste. Díky příznivému vlivu na pokožku je Aloe vera také součástí některých kosmetických přípravků.

Gelová tekutina se získává z minimálně čtyřletých rostlin Aloe vera. Obsahuje více než 200 prospěšných látek, jako jsou vitamíny, minerály, enzymy, aminokyseliny a podobně. Všechny tyto složky mají pozitivní vliv na celkovou imunitu. Proto se Aloe vera používá také jako doplněk stravy. Výrobky s extraktem z Aloe vera působí přirozeně chladivě, zmírňují například i popáleniny a spáleniny od slunce. Kromě toho má přirozené protizánětlivé a antimikrobiální účinky, které podporují zdraví pokožky. Do kosmetiky se přidává pro své výborné hydratační a regenerační účinky nebo hojivý efekt.

Bel Lotion Pads Bel Lotion Pads Zdroj:

Příjemnější odličování s Aloe Vera

Používání kvalitních kosmetických přípravků s Aloe vera zlepšuje stav i vzhled pokožky. To můžete nyní vyzkoušet i při odličování. Měla byste si však vybrat kvalitní odličovací tampónky. Ty, které se rozpadají, pouštějí chloupky nebo jsou příliš hrubé, vyměňte za jiné. Drobné vatové chloupky totiž v pórech ulpí namísto nečistot a přes noc působí stejně škodlivě jako zbytky líčidel. Vyberte si ty, které mají pevnou strukturu, ale zároveň jemný povrch. Vyhnete se tak podráždění citlivé pokožky kolem očí. Můžete vyzkoušet například vlhčené tampóny Bel Lotion Pads napuštěné jemnou odličovací emulzí a výtažky z Aloe vera. Pleť nejen čistí, osvěžují a hydratují, ale také léčí. Neobsahují alkohol a jsou dermatologicky testované. Hodí se k odličování tváří, očí, ale i dekoltu, na který se při čištění pleti často zapomíná.

Bel Lotion Pads Bel Lotion Pads Zdroj:

Na pleť byste ale neměla při odličování zbytečně tlačit. Nečistoty tak důkladněji neodstraníte. Vyvarujte se zbytečného „drhnutí“, po kterém je pleť podrážděná. Čištění pleti byste neměla zanedbávat ani v případě, že se nelíčíte. Na pleti se usazují po celý den škodliviny z okolního prostředí, je tedy třeba póry vyčistit, aby mohly volně dýchat a nezanášely se. Proto i ve dnech, kdy se nelíčíte, například přes víkend večerní rituál nezanedbávejte a pleť důkladně vyčistěte.

Více informací se dozvíte na stránkách: www.odlicovani.cz

Informace o produktu:

 • Kvalitní vlhčené vatové odličovací tampóny Bel Lotion Pads s obsahem mikrovlákna pleť čistí, osvěžují, vitalizují, hydratují, ale také částečně léčí.
 • Kromě výtažků z Aloe vera jsou vatové tampóny napuštěné jemnou odličovací emulzí s neutrálním pH na bázi pleťového mléka a tonika, která nedráždí pleť.
 • Jedná se tedy o výrobek, který slučuje několik kroků náročného a moderního odličování do jediného, což je nejen pohodlné, ale výrazně se tím také zmenší počet používaných kosmetických přípravků.
 • Tampóny se hodí jak na odličování očí, tak celého obličeje i dekoltu. Neobsahují alkohol, jsou testované dermatologicky a na citlivost očí.
 • Mikrovlákno obsažené v tampónech zajišťuje jejich vysokou odličovaní schopnost, takže se s nimi odlíčíte skutečně dokonale, zároveň jsou ale velmi šetrné a jemné k pleti.
 • Olej váže nečistoty a make-up, ale nezanechává na pleti přebytečnou mastnotu.
 • Pleť čistí a hydratuje zároveň.
 • Po odlíčení zůstává na tváři příjemný pocit svěžesti.
 • Tampóny jsou balené po 30 kusech v praktických plastových uzavíratelných krabičkách, které zaručují jejich odolnost vůči vysychání.
 • Hodí se na cesty, při sportu i ke každodennímu použití.
 • Pohodlné a jednoduché odličování jsou tedy jen dalšími důvody, proč se tato novinka jistě stane oblíbenou pomůckou. Bel Lotion Pads jsou k dostání ve dvou variantách – s Aloe vera nebo s mořskými minerály za doporučenou cenu 77 Kč.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Jste posedlí zdravým jídlem?

Jste posedlí zdravým jídlem?

Počet příznivců racionálního stravování neustále roste. Můžeme to považovat za pozitivní zprávu. Ovšem stále vzrůstá také procento těch, kteří svou…

Akční letáky