Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

5 zázračných potravin na hubnutí

Všichni je máme doma v kuchyni a možná ani nevíme, jak dobří pomocníci na hubnutí to jsou.

Zdroj: Thinstock Jablečný ocet

Skvělým pomocníkem při hubnutí může být jablečný ocet. Nesmí se to s ním ale přehánět. Taková Megan Fox držela octovou dietu v tak radikální podobě, že jej pila neředěný ve velkých dávkách. Tělo tím sice pročistila, ale mohla si poškodit sliznice, trávicí soustavu, ale i zubní sklovinu.

Čím je jablečný ocet tak úžasný? Obsahuje řadu minerálů, vitaminů, antioxidantů a dalších cenných látek. Jeho součástí jsou např. kyselina octová, pektin i vitaminy skupiny B (B1, B2 a B6), niacin, kyselinu pantothenovou, biotin, ale i draslík, železo, fosfor či vápník. Odstraňuje škodlivé látky z těla, čistí organismus a zlepšuje metabolismus. Pomáhá zmírnit pocity hladu, chutě na sladké a spalovat tuky.

Tip KAFE.cz:
Dopřejte si lžičku jablečného octa každé ráno, nejlépe rozmíchanou ve sklenici vody. Za zkoušku stojí tzv. Jarvisův nápoj, který připravíte ze sklenice vody, dvou lžiček octa a dvou lžiček medu.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Lekce cvičení pro všední dny

Lekce cvičení pro všední dny

Neužije vás docházet na hodiny aerobiku nebo mučit tělo na strojích v posilovně? Máme pro vás cvičení, které v pohodě zvládnete během všedního dne, a…

Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU