Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

5 tipů, jak vyzrát na „depku“ z chladného počasí

Přesto, že je duben, místo sluníčka nás zasypávají hromady sněhu a teploty jsou spíš prosincové. Podle psychologů pro nás stávající období představuje pořádnou zátěž. Máme pro vás několik rad, jak si můžete čekání na to opravdové jaro zpříjemnit.

Zdroj: Thinstock Plánujte dovolenou

Z vybírání dovolené si letos udělejte opravdový rituál. Obklopte se katalogy cestovních kanceláří, knižními průvodci i mapami a prohlížejte, obdivujte, promýšlejte.

Odborníci radí, že se máme zaměřit na všechny detaily a více než praktickým věcem se věnovat fantazii. Sněte tedy o teplém moři, exotických pokrmech, procházkách po tržištích, dlouhém spánku i chvílích, které při dovolené strávíte s partnerem, dětmi či přáteli.

Vychutnejte si svoje krásné plány ať už se chystáte do Indonésie, nebo třeba "jen" na chalupu v Beskydech.  A pak si užívejte to vůbec nejhezčí, tedy těšení se... 

Tip Kafe.cz

Když pořídíte letní dovolenou již nyní, je dost možné, že získáte slevu za včasný nákup a ušetříte tím kus rodinného rozpočtu, který se vám bude později hodit třeba na nové plavky a další výbavu. 

 

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Jak si nezkazit hubnutí

Jak si nezkazit hubnutí

Změna životního stylu k lepšímu není procházka růžovým sadem. Je to velmi těžké a hlavně celoživotní úsilí, ale výsledky pak rozhodně stojí za to.

Akční letáky