Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

5 domácích cviků na sexy zadeček

Zdroj: Profimedia.cz

Dokonalý zadeček je snem každé ženy. Snad kromě výherkyně soutěže o nejdokonalejší pozadí, Brazilky Melanie Nunes Fronckowiak (20), která na svůj úžasně tvarovaný zadeček dostala certifikát. Jak ale krásných křivek docílit? Snadno.

Nač se trmácet do posilovny? Následujících pět cviků v pohodě zvládnete i doma. Potřebujete pouze vhodnou podložku. Co vám ještě kromě zmíněné sestavy pomůže k docílení kýženého pozadí snů? I když se to nezdá, pomohou vám i minuty při čekání na autobus nebo při stání ve frontě. Zkuste jednoduše zatahovat půlky zadečku. Stačí pět vteřin, pak můžete povolit a zkusit to znovu. Ideální je cvik několikrát opakovat. Před výtahem dejte přednost schodům, pomáhá to nejen zadečku, ale také srdci a krevnímu oběhu. Optimální je též chůze či běh dvakrát týdně alespoň 30 minut.

5 cviků pro sexy zadeček

  1. Klekněte si a lokty opřete o podložku. Napněte a zvedněte pravou nohu tak, aby tvořila přímku se zády. Vydržte takto 5 sekund, zhluboka se nadechněte, poté povolte. Opakujte 10 až 15krát, a pak nohu vystřídejte.
  2. Zapřete se o kolena. Předloktí a hlavu položte na ruce. Zanožte levou pokrčenou nohu a z chodidla vytvořte fajfku. Malými pohyby pak s výdechem hmitejte směrem ke stropu. Ale pozor, nesmíte se prohýbat v zádech! Opakujte dvacetkrát a nohu vyměňte.
  3. Lehněte si na záda. Ruce jsou na zemi. Nohy jsou roztažené do šířky boků. Podsaďte pánev a jednu nohu zvedněte. Vydržte 10 sekund. Opakujte 5 až 10krát. Pak zkuste to samé s druhou nohou.
  4. Lehněte si na břicho. Natáhněte ruce i nohy. Nadechněte se. Bříško zatlačte do páteře. Zvedněte levou ruku a pravou nohu, vydržte 5 sekund. Cvik opakujte alespoň pětkrát. Poté nohu a ruku vyměňte.
  5. Postavte se vzpřímeně, nohy malinko rozkročte. Pánev podsaďte. Ramena a zadeček tlačte dolů, jako kdybyste se chtěla posadit na židli. Vydržte 10 sekund, nadechněte se, jděte zpátky do vzpřímeného postoje. Cvik opakujte pětkrát.

Zdroj: Profimedia.cz

Tipy Kafe.cz

  • Pozadí vám skvěle vytvaruje také projížďka na in-line bruslích. Výborná je chvíle jízdy pozpátku.
  • Skvělá je i jízda na koni. Vytvaruje vám nejen pozadí, ale i nohy, břicho a záda. A navíc spálíte až 300 kalorií za hodinu.
  • Pokud na koni nejezdíte, vyrazte na výlet na kole. V zimě jako náhrada poslouží dobrý rotoped.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky