Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

11 věcí, které lze vylepšit plastikou

Zdroj: Profimedia.cz

Máte malá prsa, velké břicho, obrovský nos, málo vlasů? Nezoufejte, dnes je normální svěřit se do rukou plastických chirurgů, kteří dokáží zázraky. Co všechno tedy můžete na těle zlepšit a na kolik vás to vyjde?

Vlasy

Problém s vypadáváním vlasů mají hlavně muži, řídký porost lebky ale trápí i řadu žen. Plastická chirurgie si však ví rady, k vyplnění míst s vypadanými či řídnoucími vlasy používá vlastních vlasových štěpů, které se přenesou ze zátylku do potřebných míst.

Cena od 45 000 Kč

Oči

Věkem klesají horní i spodní oční víčka a tvoří se váčky pod očima. Není to problém jen estetický, může docházet i ke zhoršenému vidění. Za hodinu a půl chirurg tento problém vyřeší. Jestliže máte hlouběji do kapsy a vaše víčka ještě operaci nepotřebují, můžete si oči nechat „vylepšit“ botulotoxinovými (zkráceně botox) injekcemi. Tím zmizí vrásky kolem očí. Takový zákrok přijde na 5 000 Kč, ovšem v pravidelných intervalech je potřeba injekce znovu aplikovat.

Cena operace od 19 500 Kč

Plastická operace Plastická operace Zdroj: Profimedia.cz

Obličej

Na obličeji je možná celá řada zákroků, od klasického faceliftingu až po aplikaci botulotoxinu či různých výplňových materiálů, které vyhladí vrásky v okolí úst či nosu. Při faceliftingu se operativně napne kůže na obličeji a krku a vypadáte pak minimálně o deset let mladší.

Cena facelifting – 35 000 Kč, injekce (výplňové) – 8 000 Kč

Nos

Nos je vlastně dominantou tváře. Přejete si mít místo velké skoby malý pršáček? I toto přání vám plastičtí chirurgové splní.

Cena od 20 000 Kč

Zuby

Hitem současnosti je zářivý úsměv hollywoodských hvězd. Docílit se ho dá u stomatologa, který na zuby nanese speciální pryskyřici, a pak je vybělí silným roztokem peroxidu vodíku. Za hodinku jste hotoví a můžete bílými zuby oslňovat okolí.

Cena od 6 500 Kč

Rty

Některým lidem připadá nesmírně sexy mít velká ústa. Docílit se toho dá několika metodami. Výplňovým materiálem ve formě kolagenu nebo vlastního tuku či operativně, a to s trvalým efektem.

Cena od 16 000 Kč

Uši

Odzvoněno je posměváčkům, kteří mají legraci z toho, že má někdo uši „jako torpéda“. Nyní se dají uši jak přitáhnout k hlavě, tak se dá zmenšit jejich velikost. Tato operace se provádí nejčastěji u dětí ve věku 5 – 10 let, lze si ji však pořídit i v dospělosti.

Cena od 9 000 Kč

Plastická operace Plastická operace Zdroj: Profimedia.cz

Podbradek

Nadměrnou zásobu tuku lze rychle a v podstatě bezbolestně odstranit tzv. tumescentní liposukcí. Do podkoží je vstříknut speciální roztok, který se zpětně odsaje i s tukem. Mimochodem, liposukce různých částí těla je vůbec nejžádanějším zákrokem.

Cena od 10 000 Kč

Prsa

Ňadra jsou od pradávna symbolem ženské krásy. Možná proto jsou druhým nejžádanějším zákrokem v plastické chirurgii. Může jít jak o jejich zvětšení, tak o zmenšení či modelaci. Cena je pohyblivá, podle druhu zákroku. Zvětšení prsou pomocí implantátu je oblíbené nejen u hollywoodských hvězd, ale už i u českých žen.

Cena cca 50 000 – 70 000 Kč

Břicho

Špíčky na břichu si lze nechat odsát pomocí liposukce. Jestliže máte v těchto partiích povislou kůži i svaly, můžete se rozhodnout pro radikálnější zásah a nechat si břicho zpevnit operativně.

Cena od 20 000 Kč

Stehna

Povolená kůže a nadbytek tuku – to je nejčastější problém na stehnech. Přebytečný tuk lze snadno odstranit liposukcí, k hladké a napnuté kůži zase pomůže chirurgický zákrok.

Cena liposukce od 12 000 Kč, operace od 25 000 Kč

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Jídlo vás prozradí

Věděla jste, že náladu člověka můžete poznat i podle toho, co má na talíři? Že lidé, kteří mají náročnou práci nebo jsou v neustálém stresu,…

Akční letáky