Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

100 % přírody v každém kousku

Jak dobře to všechny známe, už po ránu začíná celodenní maraton. Popadneme jogurt z chladničky a s předsevzetím dát si tolik potřebnou snídani při čtení prvních e-mailů v kanceláři ho v kabelce nosíme v nejlepším případě pouze jeden den. Tentokrát ale opravdu půjdeme alespoň na oběd, který se s přívalem další práce jako mávnutím kouzelného proutku promění v instantní polévku v sáčku.

Tento životní styl ale není možné praktikovat donekonečna. Jednoho dne se probudíme a zjistíme, že je veškerá životní energie pryč, což by určitě byla škoda. Aby se tak nestalo, je potřeba nastavit si správný stravovací rytmus, jehož základem je volba kvalitních potravin, které konzumujeme 5x denně. Díky tomu nebudeme k večeru vyhladovělé tak, že sníme cokoli.

Z vlastní zkušenosti ale víme, že není možné dodržet správný režim každý den. Všechny máme svůj denní rozvrh, plánované i neplánované schůzky, různá setkání apod. Vždy je však možnost koupit si cestou na schůzku jablko, müsli tyčinku nebo celozrnný rohlík, jednoduše něco na doplnění energie.

  • Sáhněme raději po potravinách, které pro nás mají nejen energetickou, ale i výživovou hodnotu a kromě energie zajistí i dostatečný přísun důležitých živin.

Zapomeňme na čokoládové tyčinky, kobližky a jiné pamlsky. Poradíme vám svačinku, která zasytí a má pro vás i další přidanou hodnotu. „Dámy často zapomínají myslet na pravidelný příjem jídla. V obchodě koupí, co je nejblíž po ruce a co mnohdy nemá nic společného s kvalitními potravinami. Není dobré ani zůstávat o hladu, tím si zpomalujeme svůj metabolismus.

Pokud jste v časovém shonu, zkuste si vzít do kabelky krekry Bohemia Natura.

Zdroj: Reklamní sdělení

"Jsou vyrobeny ze 100% přírodních surovin, obsahují celozrnnou mouku a jsou bohaté na vlákninu," vysvětluje Ing. Iva Veselá, výživová poradkyně Food Life.

Podle nálady a chuti si můžete vybrat ze tří druhů – kmínové, solené nebo vícezrnné. Varianta vícezrnné navíc obsahuje čtyři druhy semínek: lněné, slunečnicové, sezamové a dýňové. Bohemia Natura jako lehká svačinka z přírodních surovin však nemusí sloužit jen na zahnání hladu. Díky své skvělé chuti je také ideální pochoutkou k vínu, sýrům i olivám, takže s ní skvěle pohostíte i nečekanou návštěvu.  

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky