10 bylinek, které v zimě ochrání váš organismus

Než spolknete pilulku, zkuste se obrátit o pomoc zpátky k přírodě. Našli jsme pro vás 10 nejlepších a nejúčinnějších bylinek na nejrůznější potíže.

Od nepaměti se lidé léčili tím, co jim vyrostlo na zahrádce a co jim nabídla sama matka divoká příroda. Tisíce generací před námi otestovalo bylinky a jejich účinky přímo na sobě. A proto, když si nevíte rady s nějakým problémem, zkuste léčbu postaru. A třeba tentokrát zabere. Díky nim nejen urychlíte léčbu, ale také se můžete preventivně obrnit proti zdravotním obtížím, které máme spojeny zrovna se zimním obdobím.

Aloe vera (šťáva z celých listů aloe vera)

  • Posiluje a čistí náš organismus, zbavuje jej usazených toxinů a tělo je pak více odolné. Navíc má silné antibakteriální, antivirové a protikvasinkové účinky, také upravuje trávení a střevní mikroflóru a to je základ pro imunitu organismu.

Česnek (cibule, křen)

  • Říká se o nich, že jsou to přírodní antibiotika, obsahují velké množství důležitých vitaminů a minerálů, hodí se jako prevence i jako doplněk léčby, česnek také snižuje krevní tlak a hladinu cholesterolu.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky