Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Zpověď rodiny Prudilů

Daniela Kántorová
Daniela Kántorová
Zdroj: Kafe.cz
Prohlédněte si všechny fotografie (3)

Je to tady! Otevřená zpověď rodiny Prudilů je v prodeji  

„Autentická zpověď matky v krizi.“ Tak by se dala ve zkratce popsat nová kniha Daniely Kántorové G., která je aktuálně jednou z nejprodávanějších knih v České republice. A máte se na co těšit. Podle slov autorky, je to „sakra vostrý“.

Na pultech českých prodejců knih se poslední týdny objevuje nejčastěji kniha, která zaznamenává život matky v krizi. „Protože jsem děsně akční, v těhotenství jsem se nudila. A tak jsem psala na Facebook, jak to celý prožívám. Čas plynul a poptávka po dalších událostech z mého života s Prudilem sílila. Rozhodla jsem se proto založit si stránku - Otevřená zpověď rodiny Prudilů. Fakt se toho nebojím a věci tam píšu tak, jak jsou. Bez cenzury. Bez korektnosti,“ popisuje knihu sama autorka.

Knížka Knížka Zdroj: Kafe.cz

Pokud stále nevíte, co k Vánocům nadělit pod stromeček, knížka Otevřená zpověď rodiny Prudilů je ideálním dárkem pro každou ženu, která si prochází krizí mateřství i partnerskou. O humor zde rozhodně ale nouze nebude!

Kniha je k dostání v každém knikupectví, či si jí můžete objednat přímo online ZDE.

Knížka Knížka Zdroj: Kafe.cz

A co vás v knížce čeká?

Prožijte těhotenství a partnerskou krizi společně s Danielou Kántorovou. Nejedna žena najde v této humorné knize, s naprosto jedinečnými přirovnáními , mnoho společného a dá autorce za pravdu, že život nastávající matky není v žádném případě procházka rozkvetlou zahradou, jak si mnozí muži mylně myslí.

Nakladatelství Motto

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky