Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Videonávod Hanky Kynychové: Břišní pekáč za 10 minut denně

Pokud vás trápí povolené bříško, rozhodně nejste sama. Vyzkoušejte cviky, které pro vás připravila Hanka Kynychová. Jsou sice fyzicky náročné, ale zároveň velmi efektivní. Stačí pravidelně několik minut denně věnovat posilování a vysněný "pekáč buchet" na sebe nedá dlouho čekat.

Jednoduchým testem (viz. video) zjistíte, v jakém stavu se nacházejí vaše břišní svaly. Pokud nedopadnete úplně ideálně, nevadí.  Hanka Kynychová vám předvede sérii cviků určených speciálně pro posílení těchto obvykle problematických partií. I když to na první pohled možná nevypadá, tyto cviky jsou fyzicky poměrně náročné. Jsou také velmi účinné a budete-li je opakovat pravidelně, výsledek na sebe nedá dlouho čekat.

 

 

Chtěli byste se na něco zeptat Hanky Kynychové? Je vám sympatická a rádi byste ji pozvali třeba na kafe? Pokud vás zajímá něco z její práce nebo ze soukromí, máte jedinečnou možnost jí položit své otázky. Napište nám pod článek nebo na mail katerina.fejkova@vlp.cz.Rádi jí vaše dotazy předáme a z jejich odpovědí vytvoříme rozhovor, který si budete moci přečíst na Kafi.cz.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky