Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

On-line čistírna a prádelna Cleany vstupuje do off-line světa!

Zdroj: cleany s.r.o.

Cleany.cz nově nabízí i off-line služby a své oblečení tak můžete přinést nyní přímo na prozovnu. 

„Otevření kamenných poboček neznamená změnu v naší podstatě, ale rozšíření našich služeb. Stále více zákazníků volalo po možnosti odnést oblečení někam na pobočku. A my jsme se jim rozhodli vyhovět,“ říká Hanuš Zvolský, CEO Cleany.cz.

Na pobočkách se budete potkávat s profesionály, vám dokážou poradit, co a jak vyprat nebo vyčistit. Běžné oblečení se bude čistit přímo v provozovně, kde si ho také vyzvednete. 

Pokud však bude vaše přání náročnější – budete chtít čistit závěsy, záclony, peřiny, ložní prádlo, kožené výrobky nebo třeba kusové koberce, personál si zakázku přebere a odešle ji do specializované čistírny s velkoobjemovými stroji. Hotovou zakázku pak opět převeze kurýr zpět tam, kam jste ji přinesli a kde si ji vyzvednete.

Pobočky jsou umístěné ve vybraných obchodních centrech, oblečení tak můžete do čistírny odnést cestou do práce a druhý den ho zase vyzvednout. Ideální řešení především pro ty, kteří potřebují šetřit čas a nemohou čekat doma na kurýra.

Co všechno můžete na pobočkách nechat vyčistit?

Vyčistit, vyprat a vyžehlit si zde můžete nechat obleky, košile, halenky, sukně, kostýmky, kalhoty, trička, svetry, zimní bundy, sportovní oblečení i společenské šaty nebo bytový textil – zkrátka všechno, co běžně najdete ve formuláři na webu Cleany.cz. Samozřejmostí je žehlení, i apretace nebo impregnace nepromokavých oděvů.

Jak to chodí na pobočkách Cleany.cz?

Naprosto stejně, jako v jiných čistírnách – oblečení přinesete do čistírny, předáte našim kvalifikovaným odborníků a domluvíte si čas vyzvednutí. Personál posoudí stav a podle materiálu vybere způsob čištění. Běžné oblečení dokážeme na místě vyčistit do 24 hodin.

Speciální kousky odešle personál k profesionálům, kteří jsou na takové zakázky zařízeni. „Právě tady je naše výhoda proti běžným čistírnám. Můžeme využít naše know-how a propracovaný systém kurýrů. Zákazník tak nemusí chodit po celém městě a shánět speciální čistírny. Všechno odnese na jedno místo a zase si tam všechno vyzvedne,“ dodává Zvolský.

Kde nás najdete?

V tuto chvíli za námi můžete přijít do našich čistíren v obchodních centrech Atrium Flora, Galerie Nové Butovice, Centrum Černý Most. Cleany.cz působí v bývalých provozovnách čistíren 5àsec, které přebrali. Díky tomu vám nabídnou kromě služeb kvalifikovaného personálu i profesionální vybavení, které vaše oblečení šetrně vyčistí nebo vypere. Samozřejmostí je používání ekologických pracích prostředků, které jsou šetrné k životnímu prostředí.

 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky