Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

O2 knihovna – pro všechny vášnivé čtenáře

Zdroj: O2knihovna.cz

Jste vášnivý čtenář? S O2 Knihovnou můžete mít všechny své oblíbené knihy na jednom místě, čímž navíc podpoříte přírodu úsporou papíru.

Na 22. 4. připadá Den Země. A jak jinak ho oslavit než šetřením našich lesů úsporou papíru?  Všechny milované autory můžete mít na jednom místě, a to v O2 Knihovně, která nabízí přes 30 tisíc e-knih, 5 500 audioknih a více jak  200 e-magazínů.

Zdroj: O2knihovna.cz

O2 Knihovna je dostupná úplně všem, nezávisle na tom, zda jste zákazník O2 nebo nikoliv. Přináší nejširší platební varianty na současném českém knižním trhu – od platby kartou online, přes Apple Pay či Google Pay. Zákazníci O2 mohou nakupovat přímo na fakturu v rámci vyúčtování služeb nebo z kreditu v případě předplacené karty. Zakoupenou e-knihu lze zaslat přímo do čtečky nebo si stáhnout obsah do počítače a přehrát si jej na vlastním zařízení, podle toho, zda se jedná o e-knihu nebo audioknihu. Nejpohodlnější je ale poslouchat audioknihy a číst e-knihy a e-magazíny přímo v aplikaci O2 Knihovna, která má integrovaný přehrávač i čtečku.

Více informací na www.o2knihovna.cz

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky