Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jak vypadá čtyřicetiletá matka šesti dětí?

Jak vypadá čtyřicetiletá matka šesti dětí?
Jak vypadá čtyřicetiletá matka šesti dětí?
Zdroj: ČTK

Angelina Jolie právě v těchto dnech slaví kulaté životní jubileum. Známá hollywoodská tvář sfoukla dort už se čtyřiceti svíčkami.

Angelina Jolie se narodila jako Angelina Jolie Voight 4. června 1975 v Los Angeles. Dnes je známá nejen coby filmová herečka, ale také jako zvláštní vyslankyně Vysokého komisaře OSN pro uprchlíky. 14. června 2014 dokonce povýšila britská královna Alžběta II. Angelinu Jolie do šlechtického stavu.

Hereckou kariéru zahájila rolí v nízkorozpočtovém filmu Cyborg II: Skleněný stín (1993). První hlavní roli ztvárnila ve filmu Nebezpečná síť (1995). Hrála v životopisných filmech George Wallace (1997) a Gia (1998), které měly kladné ohlasy kritiky.

Zdroj: ČTK

Oscara získala za nejlepší ženský herecký výkon ve vedlejší roli v dramatu Narušení (1999). Mezinárodního věhlasu dosáhla díky roli Lary Croft, hrdinky série počítačových her Tomb Raider, ve filmu Lara Croft – Tomb Raider (2001). Od té doby je řazena mezi jednu z nejznámějších a nejlépe placených hvězd Hollywoodu. Největší komerční úspěch doposud zaznamenala s akční komedií Mr. & Mrs. Smith (2005), kde se seznámila se svým současným manželem, hollywoodskou megastar Bradem Pittem. K zatím posledním filmovým počinům herečky patří pohádka Zloba – Královna černé magie.

Zdroj: ČTK Angelina Jolia byla a stále je médii označována za jednu z nejkrásnějších žen světa. V minulosti této brunety bychom našli také několik velmi peprných momentů. Například to, že si svého prvního manžela Jonny Lee Millera vzala oblečená do jeho bílé košile potřísněné krví. Dnes se ale Jolie prezentuje hlavně jako oddaná matka, společně s Pittem mají dceru Shiloh a dvojčata Vivienne a Knoxe a dále tři adoptivní děti Maddoxe, Zaharu a Paxe.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky