Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Carolyn Hartz vypadá už 50 let stejně a stačilo přestat jíst jen jednu potravinu

Zdroj: instagram
Prohlédněte si všechny fotografie (13)

Ano, je to nespravedlivé, ale zkrátka některé ženy nestárnou a vypadají úžasně i v babičkovském věku. Carolyn Hartz je toho jasným důkazem. Co stojí za tím, že v sedmdesáti vypadá jako ženy o polovinu mladší?

Když bylo Carolyn čtyřicet let, lékař ji varoval, že má zvýšenou hladinu cukru v krvi a že jí tedy hrozí cukrovka. Carolyn se toho zalekla a rozhodla se jednat. „Nechtěla jsem si píchat inzulín, nesnáším jehly. Věděla jsem, že musím něco udělat, aby se hodnoty v mé krvi zase vrátily do normálu,“ vysvětlila.

A tak se také stalo, že ze svého jídelníčku zcela odstranila cukr a vše, co jej obsahovalo. Samozřejmě, že před třiceti lety nebyly takové možnosti a ani v Austrálii nebyl široký výběr náhradních sladidel a jiných možností, jak nahradit ve stravě cukr. Carolyn tedy před sebou měla náročnou cestu. Tu ale zvládla a dnes je dokonce majitelkou úspěšného obchodu a vydala také knihu s recepty. A samozřejmě je zcela zdravá!

Podívejte se do galerie, najdete tam návod, jak také lze se sedmi křížky na krku vypadat. Carolyn radí: „Vyhýbejte se cukru, je to jed pro tělo. A samozřejmě se pravidelně hýbejte a tím myslím opravdu pravidelně. Já se snažím cvičit každý den.“

Carolyn Herz radí, jak nakupovat:

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky