Kuličky

Prostřílejte se ve hře Kuličky herním polem s barevnými míčky a zapište se do tabulky s nejlepším skóre! Hra není tak jednoduchá jak se na první pohled může zdát.

 

Autor hry: www.superhry.cz

 

Pravidla

Prostřílejte se herním polem s barevnými kuličkami a zapište se do tabulky s nejlepším skóre! V úvodu si vyberte jednu z 5 obtížností a 2 herních módů. Ve hře máte za úkol vystřelovat barevné kuličky tak, abyste dostali alespoň 3 kuličky stejné barvy k sobě.

 

Hru úspěšně dokončíte ve chvíli, kdy z hracího pole zmizí všechny kuličky. K předčasnému ukončení hry naopak dojde v situaci, když nahromaděné kuličky přesáhnou spodní hranici herního pole. Pro úspěšné zvládnutí hry vřele doporučujeme pročtení nápovědy.

Kuličky nejsou zase tak jednoduchou hrou, jak by se mohlo na první dojem zdát, avšak neklesejte namysli, mezi vygenerovanými kuličkami na hracím poli jsou totiž umístěny také bonusy, které vám mohou vaše snažení podstatně ulehčit. Pusťte se do boje!

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Hádání slov

Hádejte slova na čas, z přeházených slabik nebo písmenek skládejte správná slova. Náročnost slov.se bude odvíjet od vaší zkušenosti. Když nebudete…