Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Znamení zvěrokruhu a projevy lásky

Znamení zvěrokruhu a projevy lásky
Znamení zvěrokruhu a projevy lásky
Zdroj: Thinstock

Láska je láska, tak zní název známé písničky. Ovšem jaké jsou projevy lásky jednotlivých astrologických znamení, to se dozvíte právě v následujících řádcích.

Diskutujte: Sedí to, jak se projevujete (vy nebo váš partner) ve věci milostných vyznání, s tím, co se píše o vašem znamení?

Beran

Ohnivý a zároveň průbojný naturel dává jistotu, že poznáte, zda o vás opravdu stojí. Vášnivý polibek vás proto určitě nenechá na pochybách. Bohužel se můžete setkat i s velkou žárlivostí a prudkými reakcemi, proto je dobré, abyste s tím počítali.

Býk

Býci milují život a doteky. Příjemné „otlapkávání“, dobré jídlo a pití jsou způsoby, jakými prokazují svoji lásku. A jelikož mají blízko k hmotnému světu, rádi vás obdarují nějakým drobným dárkem, třeba květinou. Býk rád vlastní, proto nepočítejte s nekonečnou mírou svobody.

Blíženci

Toto komunikativní znamení vás zahltí spoustou milých a příjemných slov. Jejich přízeň tedy zejména uslyšíte, ale můžete ji i pocítit! Blíženci mají hbité prsty, takže držení za ruce a vískání ve vlasech vás určitě nemine.

Přečtěte si, jak jsou na tom s projevy lásky ostatní znamení zvěrokruhu

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU