Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

ZJISTĚTE dle HOROSKOPU, co platí na vaše dítě

Připadá vám, že potomkům vůbec nerozumíte? Nemůžete odhalit jejich skryté vlohy, či naopak nevíte, jak nadání rozvíjet? Zkuste osobnosti svého dítěte porozumět díky astrologii.

Beran

21. 3. – 20. 4.

 

Vládnoucí planetou tohoto znamení je bojovný Mars, brzy se přesvědčíte o tom, kdo domácnost řídí. Tyto děti jsou aktivní a pohotové jak fyzicky, tak duševně. Brzy začínají mluvit, lézt, postaví se nečekaně na vlastní nohy a chodí. Začnou si uvědomovat svou osobnost, což dají ostatním členům rodiny (a to i starším sourozencům) patřičně najevo.

Jak na ně?

Je důležité vašeho akčního Beránka hlídat, protože si může přivodit nejednu bouli nebo bolístku. Od útlého věku potřebují autoritu a trpělivost, ale také spoustu zábavy a činnosti. Jsou soutěživé, milují výzvy, rády vítězí. Pro jejich zabavení  musíte mít stále nové nápady a akční denní program.

Jsou ctižádostivé, odvážné a samostatné, takže se nebojte svěřit jim důležité úkoly. Nezbytné je však pohlídat, aby nepodléhaly své impulzivní povaze a dokázaly dané úkoly dokončit. Zaujmout Berana není těžké, ale udržet jeho pozornost je mnohdy nad lidské síly.

Puberta: S Berany si můžete opravdu užít. Jsou vzpurní a mnohdy se brzy chtějí z dosahu rodičovské péče vzdálit a vydat se vlastní cestou. Vnitřní přetlak jim pomáhá ventilovat sport a další fyzické aktivity, ke kterým patří i sex. S tím většinou začínají ze zvědavosti velmi mladí.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky