Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Věštění osudu Z KOSTEK krok za krokem. ZKUSTE TO i vy!

Čas dovolených a prázdnin je i časem her a odpočinku. Vemte si obyčejné hrací kostky třeba z Člověče, nezlob se! a zkuste si vyvěštit vlastní osud. Kostky vám pomohou odpovědět na mnohé otázky, či vám mohou předpovědět budoucnost. Je to jednoduché!

Čtení ze tří kostek

se používá při zjišťování obecných tendencí pro nejbližší budoucnost, ne při odpovídání na konkrétní dotaz.

Na papír, nejlépe tmavý, namalujte křídou kruh o průměru zhruba 30 cm a připravte si tři kostky. Položte otázku týkající se budoucnosti a hoďte! Buď z dlaně, nebo z kalíšku, to už záleží jenom na vás.
Zastaví-li se kostky vně kruhu, musíte pokus opakovat. Pokud se to stane dvakrát po sobě, znamená to, že teď není ta vhodná chvíle na to, abyste znali odpověď. Nikdy už neházejte kostky potřetí!

Zdroj: Shutterstock.com

  • Skončí-li alespoň jedna uvnitř kruhu, můžete se pustit do výkladu. Mějte ale na paměti, že jedna kostka mimo kruh znamená, že by vaše plány nemusely vyjít. Jsou-li mimo kruh dvě kostky, pak mohou nastat problémy a hádky.
  • Jestliže jedna nebo více kostek padnou mimo kruh a součet uvnitř je menší než tři, hod je neplatný, protože se dají číst pouze součty od 3 do 18. 
  • Pokud se kostka v průběhu výkladu převrátí, znamená to, že brzy obdržíte nějakou opravdu důležitou zprávu.
  • Stojí-li jedna kostka na druhé, musíte odmítnout dar nebo lákavou nabídku.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky