Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Velký SRPNOVÝ HOROSKOP: Prožijete letní románek, nehrozí vám úraz, přidají vám v práci?

Co vás v srpnu čeká na poli lásky, kariéry a zdraví? Na to vám odpoví skvělý astrolog Pavel Hanzal. Přečtěte si předpověď pro svoje znamení zvěrokruhu.

BERAN 

Zejména během prvních dvou srpnových dekád můžete cítit jistý vnitřní rozkol. Toužíte po úspěchu v kariéře, uznání ve společnosti a také velkolepé zábavě. Byli byste kvůli tomu ochotni i radikálně změnit váš život. Jenže „zakopaný pes“ dříme v rodinném kruhu. Právě toto téma vám bude komplikovat život. Zkuste se zamyslet nad tím, zda chyba není na vaší straně v nedostatku snahy a pracovitosti v domácnosti. Jakákoliv prokazatelná upřímná snaha situaci může rychle zlepšit!

Láska

Mějte se na pozoru. Pokud budete jednat příliš egoisticky, mohlo by dojít k problémům končícím až rozchodem. Partnerovi jednoznačně chybí větší zájem o jeho záležitosti z vaší strany. Je tedy jen na vás, zda půjdete trochu do sebe, nebo se vrhnete vstříc pestrobarevnému životu mimo domov. Důsledky ale přičtěte jen sami sobě!

Práce

Vyvarujte se rozkazovačnému jednání. Také byste se neměli snažit vyvléknout z povinností, které vám z titulu vaší pozice na pracovišti přísluší. Možná by vám to vyšlo, ale později by se vše vrátilo jako bumerang. Potřebu svobody můžete realizovat také jinak. Případné profesní změny konzultujte nejprve s rodinou.

Zdraví

Neměli byste popíjet alkoholické nápoje, jinak jsou bolesti hlavy jisté. Také rozčilování a stres by vám v tomto směru příliš neprospěly. Naučte se relaxovat a mysl zatěžujte vždy jen tím, co zrovna prožíváte. Práci nechte v zaměstnání a naopak rodinné problémy doma. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky