Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Velký prázdninový horoskop

Potkáte v létě osudovou lásku? Čekají vás daleké cesty? Jaké zábavě se věnovat a od čeho dát raději ruce pryč? Tyto i další otázky vám zodpoví astrolog Pavel Hanzal ve velkém horoskopu na letošní prázdniny.

Zdroj: Thinstock BERAN

Láska a sex

Hned první prázdninový měsíc prověří stabilitu vašeho vztahu. Podráždění se bude projevovat zejména tehdy, když něco nebude podle vašich představ. Možná byste se měli zamyslet nad tím, zda by nebylo vhodné začít vnímat i partnera. Nejinak tomu bude i v sexuálních aktivitách. Srpen bude o něco lepší. Protože se vám začnou více „zapalovat lýtka“, tak si dejte pozor na nevěru. Během prázdnin ve vztahu nezapomínejte projevovat dostatek lásky. A to hlavně ke konci srpna!

Cestování

V první polovině prázdnin můžete bojovat s tím, zda byste volný čas raději strávili doma nebo se vypravili někam k vodě. Obě možnosti mají své plusy. Ovšem pokud si chcete život opravdu užít, zkuste vycestovat k moři. Naopak v srpnu byste si měli naplánovat vyloženě aktivní dovolenou a nejlépe s partou přátel. Vedle uplatnění energie ve sportovních výkonech totiž budete rádi středem pozornosti. A to by o samotě nebo pouze s partnerem příliš nešlo.

Zábava

Užívat si plnými doušky života je něco, co vás o letošních prázdninách nepochybně osloví. Navzdory tomu byste v červenci neměli zapomínat na povinnosti v domácnosti. Mezi ně patří i kontakty s rodinou. Co takhle uspořádat rodinnou párty? V srpnu byste mohli vyzkoušet některý z adrenalinových sportů. Nezapomeňte se u toho vyfotit, abyste se mohli známým pochlubit svým výkonem. Udělá vám to dobře. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Dějinami za poznáním astrologie

Dějinami za poznáním astrologie

Odnepaměti vzhlíželi lidé k obloze a hledali v tajemných hvězdných konstelacích svůj osud. Věřili ve spojení mezi nebem a Zemí. Spisovatel Miloš…

Akční letáky