Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Velký horoskop na září

Co vás v září čeká na poli lásky, kariéry a zdraví? Na to vám odpoví skvělý astrolog Pavel Hanzal. Přečtěte si předpověď pro svoje znamení zvěrokruhu.

BERAN

Po většinu září budete mít dostatek energie, kterou můžete využít k cestování nebo například k utváření vlastního a nového názoru na svět. Na začátku a na konci měsíce si pohlídejte vlastní ego. Přílišná nabubřelost by se vám nemusela vyplatit. Chce to více ohleduplnosti a tolerance. V posledních dnech měsíce září se vám může život poněkud zkomplikovat, kvůli absenci určitých vlastností. Narazíte všude tam, kde si budete myslet, že není potřeba důslednost a vytrvalost.

Láska
Milostné aktivity můžou vášnivě pokračovat po velkou část měsíce září. Na tom se nic od srpna nezměnilo. Přesto by bylo vhodné, kdybyste si našli čas i na plnění domácích povinností. Nedělejte jenom to, co vás baví. Partner ocení vaši snahu právě u činností, které opravdu nemáte rádi. V opačném případě pozor na neshody ke konci měsíce.

Práce
Na pracoviště dokážete přinést svěží vítr. Nápady a zajímavé myšlenky budou určitě oceněny, což vám udělá dobře na duši. Dařit se vám může i v týmové spolupráci. To ale platí jenom v okamžiku, když dokážete trpělivě naslouchat názorům druhých lidí. Jakmile si pojedete jenom „po vlastní ose“, narazíte. K tomu může dojít zejména v posledních dnech tohoto období.

Zdraví
Zajděte si k zubnímu lékaři na preventivní prohlídku. Také se zamyslete nad tím, zda byste neměli navštívit dentální hygienu. Nepodceňte ani pravidelné čištění zubů, jinak se může stát, že s přibývajícími dny se začne stav vašeho chrupu zhoršovat.Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky