Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Velký horoskop na září

Co vás v září čeká na poli lásky, kariéry a zdraví? Na to vám odpoví skvělý astrolog Pavel Hanzal. Přečtěte si předpověď pro svoje znamení zvěrokruhu.

BERAN

 

První dvě dekády měsíce září budou vcelku příjemné. Budete mít příležitost na veřejnosti ukázat, že jste schopní a umíte jít za svými cíli. Malou komplikací můžou být vaše myšlenky, které se nebudou chtít příliš smířit s občasnou potřebou kompromisů. Přitom právě určitá rovnováha a snaha o dohodu budou klíčovými faktory pro poslední dekádu. V ní si dávejte pozor na přílišnou sebestřednost, která vám může zavírat dveře.

Láska
V září nikdo nemůže pochybovat o tom, že jste dobrými milovníky. Díky tomu si s partnerem můžete užívat milostných hrátek dosytosti. Současně ale vaše potřeba se předvádět může partnerský vztah ohrozit, protože budete velmi rádi flirtovat a od toho již není daleko k nevěře. Oboje se vašemu protějšku líbit nebude, berte na to ohledy.

Práce
Měsíc září vás vyzve k tomu, abyste se naučili pracovat v kolektivu a omezili svoje sólové akce, které budete většinou preferovat s cílem upevnit si svoji pozici. V první a druhé dekádě vám při plnění pracovních povinností půjde spíše o efekt, než o práci samotnou. Případnou práci, u které je nutné zaměření na detail, si nechte na poslední dny měsíce.

Zdraví
Nejvíce byste se měli věnovat zdraví v poslední dekádě, ve které se můžou objevit bolesti hlavy způsobené přílišnou neochotou se přizpůsobit vývoji situace. Vhodné je také dodržovat pitný režim a podporovat dobrou funkci ledvin.

 

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky