Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Velký horoskop na září

Co vás v září čeká na poli lásky, kariéry a zdraví? Na to vám odpoví skvělý astrolog Pavel Hanzal. Přečtěte si předpověď pro svoje znamení zvěrokruhu.

Zdroj: Thinstock BERAN

Většinu důležitých věcí, které potřebujete vyřídit, nasměrujte do první dekády měsíce září. Pokud budete aspoň trošku tolerantní, můžete se zařadit mezi úspěšné jedince. Od poloviny měsíce pocítíte více energie a chuť investovat aktivitu do vlastních vizí. Ovšem pozor, právě tady byste se mohli spálit. Snažte se držet víc při zemi. Také příliš nedůvěřujte různým slibům, které se kolem vás vyrojí. V druhé a třetí dekádě je potřeba zapracovat na diplomatických schopnostech.

Láska

Klíčovým faktorem ve vztahu bude to, zda dokážete přistoupit na vzájemný kompromis, nebo budete za diktárora. V případě neochoty čas od času se podřídit i partnerovým potřebám se připravte na problémy, které se budou s každým dnem měsíce září stupňovat. Dejte si proto na to pozor. Dále je důležitá upřímnost a slibujte jen to, co opravdu splníte.

Práce

V zaměstnání bude evidentní, že je pro vás vhodnější pozice sólového hráče. Přesto byste se měli snažit do kolektivu zapadnout. Pokud se vám to nepodaří, bude docházet k různým nedorozuměním a atmosféra na pracovišti nebude příliš dobrá. Od poloviny září se věnujte jen tomu, co opravdu zvládnete splnit. Pokud nebudete stíhat, nemlžte a včas to začněte řešit.

Zdraví

Tentokrát byste si měli dávat pozor na močový systém a zejména na ledviny samotné. Důležité je tedy nejenom neprochladnout, ale dodržovat dostatečný pitný režim. Nezapomeňte také na to, že stav ledvin je odrazem toho, jak dokážete vycházet s druhými lidmi. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky