Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Velký horoskop na září: Podrobná předpověď pro každé znamení zvěrokruhu

Co vás v září čeká na poli lásky, kariéry a zdraví? Na to vám odpoví náš horoskop. Přečtěte si předpověď pro svoje znamení zvěrokruhu.

Zdroj: Thinstock

BERAN 

V měsíci září máte solidní příležitost k prosazení vlastních cílů. Vesmír vám nabízí možnost vaše plány zvládnout organizačně a ještě je odprezentovat. Je jedno, zda se bude jednat o sféru pracovní nebo soukromou. Přesto to nebude zadarmo. Budete se muset poprat s tendencí příliš tvrdého jednání bez skrupulí. Jenže pokud se nedokážete ovládnout, tak právě bezohlednost by mohla vašim záměrům „zlomit vaz“.

Láska

To hlavní, čemu byste se měli pokusit vyhnout, je žárlivost. Ta hrozí zejména v druhé a třetí dekádě. Podobné rozpory by mohly vztah ohrozit. Také váš vůdcovský talent radši uplatňujte někde jinde než doma. Méně je někdy více. Partner určitě mnohem víc ocení váš úsměv, vřelé slovo a láskyplné pohlazení.

Práce

Ke kolegům a podřízeným se snažte mít víc pochopení. Každý nemusí sdílet váš tah na bránu a pokud si někdo plní své pracovní povinnosti pomaleji, nevyčítejte mu to. Zbytečně by to udělalo na pracovišti „zlou krev“, kterou byste velmi složitě uklidňovali. Optimální cesta je kombinace organizačního talentu a motivačních faktorů.

Zdraví

Nedostatek vlákniny, přílišné vysedávání v kanceláři a případné prochladnutí můžou způsobit problémy s hemeroidy. Proto si na ně dejte pozor a snažte se také dodat tělu dostatek rutinu, který zpevňuje cévy. Najdete ho například v pohance. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky