Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

VELKÝ HOROSKOP NA ÚNOR: Zjistěte, zda vás čeká láska nebo, jak se vám bude dařit v práci!

Přečtěte si svůj horoskop na nejkratší měsíc v roce. Ať víte, jestli vás konečně potká láska nebo, jak se vám bude dařit ve vašem současném vztahu. Důležité je také zjistit, jak se vám bude dařit v práci nebo na co si dát pozor po zdravotní stránce.

Zdroj: Thinstock BERAN

Zejména v první polovině měsíce byste se měli držet zpátky. Budete mít špatný odhad a navzdory bohatým představám se většina z nich ukáže býti iluzemi. Lépe bude, pokud se budete soustředit spíše na kulturní a umělecké zážitky. To platí i pro druhou půlku února. Ovšem zde již nehrozí iluze a zklamání. Naopak na vaše sny se můžete klidně spolehnout a pokusit se je promyslet tak, abyste je mohli v dalším období realizovat.

Láska

Klíčovým faktorem vztahů je pravdivá komunikace. Pokud k sobě nebudete upřímní, zasejete semínko pochybností o tom, zda to má vůbec cenu. Je velmi důležité, abyste dokázali naslouchat problémům partnera. Nemělo by zůstat jenom u mluvení, zkuste mu opravdu pomoct! Právě vědomí toho, že si jste vzájemnou oporou, může lásku výrazně prohloubit!

Práce

V práci by bylo lepší, kdybyste se nepouštěli do ničeho zásadního. Pokud můžete, tak si během prvních čtrnácti dní vyberte dovolenou. Během spolupráce s kolegy se řiďte příslovím „důvěřujte, ale prověřujte“. Ostatně ani vy nebudete ve svých pracovních výkonech zrovna úspěšní. Pomůže vám poctivý přístup a plnění všech povinností.

Zdraví

Vyhýbejte se prochladnutí, které by se mohlo nepříjemně zakousnout do vašich kostí a kloubů. Dbejte na dostatečný příjem vápníku. Pokud trpíte ekzémem, tak podpořte játra, která s podobnými problémy přímo souvisí!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky