Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Velký horoskop na únor! Bude to měsíc plný zvratů, nebo nás obklopí klid?

Co vás v únoru čeká na poli lásky, kariéry a zdraví? Na to vám odpoví náš horoskop! Přečtěte si předpověď pro svoje znamení zvěrokruhu.

BERAN

Zejména v první polovině měsíce byste se měli držet zpátky. Budete mít špatný odhad a navzdory bohatým představám se většina z nich ukáže býti iluzemi. Lépe bude, pokud se budete soustředit spíše na kulturní a umělecké zážitky. To platí i pro druhou půlku února. Ovšem zde již nehrozí iluze a zklamání. Naopak na vaše sny se můžete klidně spolehnout a pokusit se je promyslet tak, abyste je mohli v dalším období realizovat.

Láska

Klíčovým faktorem vztahů je pravdivá komunikace. Pokud k sobě nebudete upřímní, zasejete semínko pochybností o tom, zda to má vůbec cenu. Je velmi důležité, abyste dokázali naslouchat problémům partnera. Nemělo by zůstat jenom u mluvení, zkuste mu opravdu pomoct! Právě vědomí toho, že si jste vzájemnou oporou, může lásku výrazně prohloubit!

Práce

V práci by bylo lepší, kdybyste se nepouštěli do ničeho zásadního. Pokud můžete, tak si během prvních čtrnácti dní vyberte dovolenou. Během spolupráce s kolegy se řiďte příslovím „důvěřujte, ale prověřujte“. Ostatně ani vy nebudete ve svých pracovních výkonech zrovna úspěšní. Pomůže vám poctivý přístup a plnění všech povinností.

Zdraví

Vyhýbejte se prochladnutí, které by se mohlo nepříjemně zakousnout do vašich kostí a kloubů. Dbejte na dostatečný příjem vápníku. Pokud trpíte ekzémem, tak podpořte játra, která s podobnými problémy přímo souvisí!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Čínský horoskop 2017

Čínský horoskop na rok 2017

Rok 2017 je zasvěcen Ohnivému Kohoutu. Podle čínského kalendáře začíná nový čínský rok dne 28. ledna roku 2017 a končí 15. února 2018. Ohnivý Kohout…

Akční letáky