Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Velký horoskop na únor

Co vás v únoru čeká na poli lásky, kariéry a zdraví? Na to vám odpoví skvělý astrolog Pavel Hanzal. Přečtěte si předpověď pro svoje znamení zvěrokruhu.

BERAN

Únorové konstelace vám budou docela přát, s výjimkou první dekády. Stačí, když se vyhnete nátlakovému jednání a vychytáte oblasti, u kterých je nutná vytrvalost. Naopak můžete překvapit, hlavně ke konci měsíce, větší mírou chápavosti a citlivosti. Silnou zbraní může být i originalita a snaha život a činnosti zmodernizovat. Jen za to nesmíte příliš bojovat, protože přílišná snaha by mohla přinést napětí.

Láska
Tento měsíc bude mít zajímavé rozdělení. Nejprve budete chtít s partnerem zažít něco zajímavého a doposud nepoznaného. Také vás budou lákat různé umělecké výstavy, čímž možná překvapíte i sebe sama. Také občasný pobyt doma vám nijak neuškodí, pokud nebudete muset vykonávat jakékoliv domácí práce. To by vám náladu rozhodně nezvedlo.

Práce
V únoru příliš praktičtí nebudete, takže byste se měli vlivu vesmíru co nejvíce přizpůsobit. Zkuste se spíše věnovat nějakým inovacím. Také byste mohli vypálit rybník všem vašim kritikům tím, že se začnete intenzivně zajímat o péči firmy směrem k zaměstnancům. Co takhle rozšířit firemní benefity nebo uspořádat nějakou akci spojenou s team buildingem?

Zdraví
Tentokrát se zaměřte na zdraví vašich očí. Pokud je to možné, zkuste co nejvíce eliminovat dívání do monitoru. Ovladač od televize doma rovnou někam zamkněte. Také si zkuste pořídit knihu, jež se věnuje očním cvikům s důrazem na jejich dobrý stav. A podle ní cvičte!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky