Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Velký horoskop na únor

Co vás v únoru čeká na poli lásky, kariéry a zdraví? Na to vám odpoví skvělý astrolog Pavel Hanzal. Přečtěte si předpověď pro svoje znamení zvěrokruhu.

BERAN

Vaše potřeba odlišit se od šedého davu bude velmi silná, jenže současně to může přinášet různé konflikty. Je nejvyšší čas zapracovat na větší míře diplomacie, kterou vám únor nabízí, pokud dokážete poodhrnout oponu nedůtklivosti na jakékoliv opoziční názory. Jako správní Berani budete chtít začínat nové situace a poznávat zajímavé lidi, ale nezapomínejte přitom na vše z minulosti, co bylo a stále je dobré a přínosné, včetně trpělivých a milých přátel.

Láska
Nesnažte se prosazovat svoje názory bez ohledu na partnera. Pokud má vztah fungovat, je nutné, abyste dokázali v klidu komunikovat a vyslechli, co si ten druhý přeje. Nehroťte domácí práce, které se můžou stát zbytečným jablkem sváru. Udělejte doma to nejdůležitější, ale zásadní věci odložte na jindy. Mnohem lépe uděláte, pokud společně vyrazíte za zábavou.

Práce
Ačkoliv nebudete zrovna loajálními a předpisy dodržujícími zaměstnanci, tak můžete zaměstnavateli zmíněné nedostatky nahradit vaším nadšením pro různé aktivní záležitosti. Také na pracovišti by bylo vhodné, kdybyste se snažili o týmovou hru. Ke konci měsíce si dejte pozor na flirtování s pracovníky opačného pohlaví.

Zdraví
Dejte si do pořádku jakékoliv vztahy s druhými lidmi, ať již jde o partnera, rodiče nebo kamarádku. Pokud se to nepovede, můžou hrozit problémy s ledvinami, které jsou, jakožto párový orgán, odrazem problémů ve vztazích. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky