Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Velký horoskop na srpen: Zjistěte, co vás čeká a nemine!

Co vás v srpnu čeká na poli lásky, kariéry a zdraví? Na to vám odpoví náš horoskop. Přečtěte si předpověď pro svoje znamení zvěrokruhu.

BERAN

Pro Berany je měsíc srpen příjemným obdobím, neboť se povezete na vlně nadšení a energie, přičemž občasné překážky byste měli překonat, pokud situaci nepodceníte. V případě, že si chcete vychutnat vyloženě přízeň hvězd zaměřenou na ocenění vaší osobnosti a také pohlazení ega, zaměřte se na druhou dekádu, která toto nabízí. Ke konci srpna dojde k určitému uklidnění a zmírnění podpory, ale i tak na tom budete dobře.

Láska

Během prvních srpnových dnů ještě dokážete, alespoň chvíli, posedět doma. Později se více zaměříte na zábavu a užívání si radostí života, což zahrnuje co nejvíce stráveného času s přáteli a ve společnosti. Jestliže se těšíte na zpestření a oživení milostného života, může k němu dojít uprostřed měsíce, pokud budete chtít.

Práce

V zaměstnání předvedete organizační schopnosti a schopnost prodat sebe sama. To ovšem neznamená, že na vás čeká automaticky obdiv a úspěch. Dejte si pozor na to, abyste se nevyhýbali rutinní práci a mezi kolegy nezískali nálepku člověka, který jen rozděluje povinnosti a sám nic neudělá. Druhá dekáda více přeje šanci na povýšení nebo zvýšení platu či přidělení prémií.

Zdraví

V průběhu srpna by vás v oblasti zdraví nemělo překvapit nic nepříjemného. Ovšem pokud chcete pro sebe něco udělat, nepodceňujte výživu kloubního systému a pravidelný, ale rozumný pohyb, který tělo procvičí a udrží v kondici. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky