Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Velký horoskop na srpen

Co vás v srpnu čeká na poli lásky, kariéry a zdraví? Na to vám odpoví skvělý astrolog Pavel Hanzal. Přečtěte si předpověď pro svoje znamení zvěrokruhu.

Zdroj: Thinstock BERAN

Většina srpna bude pro znamení Berana poměrně solidním obdobím. Vstoupíte do něj plni energie a nadšení pro různé nové věci. Důležité pro vás bude i uznání a také zábava. Hlavně uprostřed měsíce zatoužíte po větší míře svobody, což se vám může povést. V těchto dnech se posílí vaše inspirace a neotřelé nápady. Celkově by bylo fajn, kdybyste se nenechali strhnout vlnou euforie a alespoň občas více přemýšleli, než něco vykonáte. Koncem měsíce začnou věci drhnout a zpomalovat se.

Láska
Čeká vás ohnivější měsíc, což se může projevit i v milostné sféře. To dokáže vaše soužití oživit. Jen je potřeba brát ohledy na partnera, který nemusí mít vždy stejný apetit. Pokud k podobnému nesouladu dojde, neřešte ho nevěrou. Kdyby došlo k odhalení, váš protějšek by velmi pravděpodobně neměl pro zálety pochopení.

Práce
Na pracovním poli vám v první řadě půjde o dobré postavení v hierarchii vaší firmy. Nemusí to být zrovna získání vyšší pozice. K vnitřnímu uspokojení postačí obdiv od kolegů nebo pochvala ze strany nadřízených. Jestliže toho chcete dosáhnout, nezanedbávejte každodenní povinnosti. Právě ty by vám mohly vše zkomplikovat, hlavně v poslední dekádě.

Zdraví
Zdraví byste měli mít poměrně silné, ale to neznamená, že nepotřebujete odpočinek. Právě občasná relaxace je klíčem k tomu, abyste organismus zbytečně neoslabili. Nemusíte se zrovna válet na posteli, vyrazte s přáteli třeba na masáže nebo koupele.


Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky