Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Štíry čeká zajímavá zkouška, Raci zatouží po jiskření. Co čeká v srpnu vás?

Co vás v srpnu čeká na poli lásky, kariéry a zdraví? Přečtěte si předpověď pro svoje znamení zvěrokruhu, najdete tam odpověď na své otázky.

BERAN

V srpnu je evidentní, že se nudit nebudete. Většina měsíce se ponese pod taktovkou silné energie, kterou budete toužit někam zamířit. Právě zde ovšem číhá hlavní nebezpečí. Pokud nechcete narazit a dostávat se opakovaně do konfliktů, měli byste „ubrat plyn“. Rozhodně se vyplatí víc naslouchat druhým lidem a je také nejvyšší čas na to, abyste se naučili umění kompromisu. V poslední srpnové dekádě se připravte na to, že věci půjdou více ztuha.

Láska

Partnerské záležitosti budou nepochybně dynamické. A to jak v posteli, tak v komunikační sféře. Pokud nebudete při milostných hrátkách myslet pouze na vlastní uspokojení, bude to dobré. V komunikaci s partnerem je ovšem třeba „méně tlačit na pilu“. Po celý měsíc se snažte o více empatie a projevte zájem o problémy vámi milované osoby.

Práce

Profesní sféra ve vás evokuje jeden hlavní cíl. A tím je prosazení vlastních názorů a snahu rozhodovat a organizovat práci druhých. Pokud jste na vedoucím postu, je to v pořádku. Současně ale nezapomínejte na to, že zaměstnanci nejsou stroje. Jestliže se do šéfovské pozice teprve snažíte protlačit, zkuste na to jít s větší lehkostí a vstřícností.

Zdraví

Hlídejte si vysoký krevní tlak, se kterým souvisí srdeční problémy. Je proto vhodné pravidelně cvičit, nestresovat se a hlídat si hladinu cholesterolu. V rámci sportování se zaměřte na posílení svalstva v oblasti hrudní páteře. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky