Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Velký horoskop na rok 2017: Jaký bude, co se bude dít na poli lásky, práce, nebo zdraví?

Bude rok 2017 poklidný, nebo bouřlivý, bude se vám dařit, nebo jsou pro vás připraveny překážky, potkáte toho pravého či pravou, získáte práci snů? Na to vše vám odpoví náš velký horoskop.

Zdroj: Thinstock BERAN

Znamení Berana čeká poměrně náročný rok. Planetární konstelace ukazují, že ani v jednom měsíci roku 2017 nebudete moct „usnout na vavřínech“. Leden až červenec jsou obdobím, ve kterém musíte počítat s mnoha překážkami. Je úplně jedno, zda půjde o téma rodiny, zázemí nebo touhy po dosažení nějaké stability v oblasti hmotných statků. Hvězdy vás také otestují, zda jste již dozráli k umění nacházet a přijímat kompromisy. Aspoň občas. Začátkem podzimu si dejte pozor na lži a podvody, abyste nenaletěli. Během podzimu se vyvarujte přílišného tlačení „na pilu“. O něco příznivější bude závěr roku, kde můžete mít více inspirace a aspoň částečně se osvobodíte od závislostí.

Láska

S partnerskými vztahy nebude situace jednoduchá. Během prvních sedmi měsíců se vyvarujte sporů ohledně bydlení a domácnosti. Budete muset být více nad věcí a tolik neprosazovat vlastní vůli. Po celý rok také platí, že pokud si nebudete chtít soužití narušit, budete se muset hodně snažit. Hlavním cílem je větší rozvoj empatie a pochopení pro nedostatky partnera. Zapomenout byste neměli ani na dostatečné projevy lásky.

Práce

Zřejmě nejdůležitějším tématem pracovní sféry bude spolupráce s kolegy. Týmového ducha, který je často v zaměstnání tak potřebný, můžete mít problém projevit. Ukažte spolupracovníkům větší míru tolerance jak k jejich chybám, tak požadavkům. Na podzim počítejte s tím, že pokud se dostanete do konfliktu se šéfem, nedopadne to dobře. Také v tomto směru by vám neměla chybět pokora a uznávání klasické hierarchie na firemním žebříčku.

Zdraví

V prvním pololetí byste si měli dávat pozor na skladbu jídelníčku. Můžou hrozit problémy se žaludkem a také žlučníkem. Nepřehánějte to s konzumací alkoholu a dodržujte pitný režim, aby se neozval močový systém. Během celého roku doplňujte vápník a nezatěžujte kloubní systém.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky