Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Velký horoskop na rok 2016

Co vás v příštím roce čeká a nemine, se dočtete v našem horoskopu! Dočkáte se v novém roce vysněného zaměstnání, potkáte muže svého srdce, přivedete konečně na svět miminko? Na to i mnoho dalšího vám odpoví náš velký horoskop od astrologa Pavla Hanzala.

Zdroj: Thinstock BERAN

Do roku 2016 nevstoupíte úplně hladce. Vaše aktivity budou drhnout a vymstí se vám jakákoliv nedůslednost. Naštěstí již od konce února to bude lepší a v březnu byste měli rozvinout váš potenciál. Přesto se ani zde neobejdete bez trpělivosti. Po většinu jara se vám bude dařit, ale musíte počítat s tím, že téma majetku a peněz můžou torpédovat skrytí nepřátelé. Někdy to může být i vaše podvědomí. Na začátku léta pozor na rodinu, nemusíte být na stejné vlně. Během většiny září a také v říjnu se soustřeďte na toleranci, která bude pokulhávat. Navíc budete inklinovat k příliš tvrdému jednání, které může vyvolávat konflikty nebo to, že se vám budou lidé vyhýbat. Složitější bude i doba okolo Vánoc. Pozor na kombinaci iluzí, nepraktičnosti a neochoty se domluvit.

Láska
V roce 2016 je hodně důležité, jak se dokážete popasovat sami se sebou. Často se totiž budou opakovat situace, kdy nedokážete naslouchat názorům partnera. Konflikty a snaha o manipulaci nejvíce hrozí během podzimu, konkrétně v říjnu. Naopak srdce vašeho protějšku může zahořet ke konci července a po většinu srpna. Nepokažte si to flirtováním s někým jiným. Obecně byste měli cíleně pracovat na větší míře empatie, tolerance a projevů toho, že partnera skutečně milujete.

Práce
V profesní sféře se můžete potýkat s komplikacemi, zejména pokud jste vašim činnostem nepoložili pevné základy. Začátkem roku, v říjnu a ke konci roku se pravda ukáže. V těchto dnech také bude lépe, když se vyhnete týmovým projektům. V těch se naopak můžete předvést v první polovině srpna. Ani jarní měsíce nebudou vůbec špatné, jen je potřeba se zaměřit tím správným směrem. Projekty můžete dobře rozjet a dát jim myšlenku, ale na jejich dotažení se spojte s někým dalším.

Zdraví
Největší riziko pro rok 2016 ve sféře zdraví hrozí v oblastech kloubů a kostí. Vše je možné ovlivnit vhodným pohybem a zejména správnou výživou. Dodávejte organismu vápník, hořčík, vitaminy D a E. Pokud trpíte nadváhou, zhubněte.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky