Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

VELKÝ HOROSKOP NA ŘÍJEN: Pro Býky sázka do loterie, pro Panny štěstí v lásce. Co přinese vám?

Co vás v říjen čeká na poli lásky, kariéry a zdraví? Na to vám odpoví skvělý astrolog Pavel Hanzal. Přečtěte si předpověď pro svoje znamení zvěrokruhu.

Zdroj: Thinstock BERAN

Jednoznačně nejnáročnější bude pro znamení Berana přelom druhé a třetí dekády. V těchto dnech budete mít problém s tolerancí druhých lidí. Diplomacie vám nebude blízká a je možné, že se snadno dostanete do konfliktů. Tento trend ovšem budete pociťovat již od začátku měsíce. Klid nepřinese ani poslední dekáda října. Velmi špatně budete vnímat jakékoliv omezování, na které budete reagovat reaktivně.

Láska
Jestliže doma chcete zachovat klid a mír, měli byste se krotit. Zkuste projevit více pochopení pro vaše blízké a partnera zejména. City a empatie jsou důležitým faktorem, jenž dokáže zmírnit vaši podrážděnost, která vás bude po celý říjen provázet. V druhé půlce měsíce se k ničemu nezavazujte, stahovalo by vás to ke dnu.

Práce
V zaměstnání můžete projevit cílevědomost, ale musíte vědět, co opravdu chcete. Současně je velmi pravděpodobné, že vaše cíle se nebudou setkávat se záměry spolupracovníků a někdy i nadřízených. Z toho důvodu se měsíc říjen hodí spíše pro samostatnou práci, než kolektivní pojetí. Přesto se budete muset naučit s ostatními vycházet.

Zdraví
Nebuďte příliš zarputilí, jinak se vnitřní stres projeví zhoršeným stavem vaší kůže. V extrémních případech by to mohlo dojít tak daleko, že se objeví chronické ekzémy. Vedle psychiky je potřeba dbát i na zdravou výživu a podpořit játra, jejichž stav se odráží právě na pokožce.
Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky