Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Velký horoskop na říjen: Co vás čeká a nemine na začátku podzimu

Co vás v říjnu čeká na poli lásky, kariéry a zdraví? Přečtěte si předpověď pro svoje znamení zvěrokruhu.

Zdroj: Thinstock

BERAN

To, že budete mít po celý říjen energii na rozdávání, nikoho nepřekvapí. U znamení Berana to je obvyklé. Výhodou bude, že se bude jednat o pozitivní vibrace. Je jenom na vás samotných, zda chytnete „šanci za pačesy“. Pokud nastanou komplikace, bude to totiž vinou vás samotných. Můžete mít problém respektovat názory druhých lidí. Vaše přílišná touha po sebeprosazení by tak mohla převálcovat vše dobré, co říjen nabízí. Dejte si na to pozor!

Láska

Ve vztahu to bude fungovat jen ve dvou případech. Za prvé byste měli zkusit potlačit vlastní ambice a více naslouchejte partnerovi. Druhou alternativou, která ale z dlouhodobého hlediska vztahu nemůže prospět, je „zatnutí zubů“ ze strany partnera ohledně vaší sebestřednosti. Celkově platí, že čas strávený s partnerem bude velmi aktivní. Nudu nepoznáte.

Práce

Na poli práce se pro vás stane hnacím motorem touha po úspěchu a postupu na kariérním žebříčku. Plusovým bodem je i to, že vás profese bude těšit. Určitou překážkou začne být týmová práce a oblíbenost v kolektivu. Čím dříve si uvědomíte, že kolegy potřebujete, tím lépe. Jinak se vaše sólová dráha může dříve nebo později prudce zastavit.

Zdraví

Říjen nepřináší v oblasti zdraví nic nového. Nadále tedy platí doporučení k prevenci a péči o močový systém se zaměřením na ledviny. Jednou z nejlepších preventivních metod je reflexní terapie. Naučte se ji a praktikujte na vlastních nohách.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky