Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

VELKÝ HOROSKOP NA PROSINEC: Přečtěte si, co se bude dít poslední měsíc roku 2017!

Co vás v prosinci čeká na poli lásky, kariéry a zdraví? Přečtěte si předpověď pro svoje znamení zvěrokruhu.

 

Zdroj: Thinstock

BERAN 

Již od prvních prosincových dní vás bude vesmír připravovat na poslední dekádu. Začnete se dostávat do různých životních situací, ve kterých bude důležitá rozvaha a trpělivost. Výhodu budou mít Berani, kteří umí zabrzdit jak svoje prvotní nadšení, tak případné rozčilení. Umění zvolit zlatou střední cestu je přesně to, co potřebujete. V opačném případě vás ke konci měsíce čekají nepříjemné sváry a konflikty.

Láska

Čeká vás křest. Teprve nyní se ukáže, jak velká míra tolerance ve vás dřímá a zda jste schopni trvalého a vyrovnaného vztahu. Navíc závěrem prosince pocítíte silnou touhu po nových neotřelých zážitcích. To se projeví také v sexuální rovině. Je tedy nejvyšší čas se zamyslet nad tím, jak se zachováte, pokud partner vaše návrhy odmítne.

Práce

Týmová spolupráce zrovna nebude vaší silnou stránkou. Na druhou stranu je prosinec ideálním obdobím k tomu, abyste obrousili vlastní hrany. Přestaňte se tolik zaměřovat na sebe a zapracujte na loajalitě k zaměstnavateli. Možná vám to pomůže vyhnout se neshodám nejenom s kolegy, ale i s nadřízenými.

Zdraví

Nervozita a rozčilování jsou přímou cestou k bolestem hlavy. Ty se můžou jednoduše změnit v pravidelné migrény. Naučte se proto brát život s větším nadhledem. Důležitá je relaxace a činnosti, při kterých zapomenete na problémy. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky