Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Velký horoskop na prosinec

Co vás v prosinci čeká na poli lásky, kariéry a zdraví? Na to vám odpoví skvělý astrolog Pavel Hanzal. Přečtěte si předpověď pro svoje znamení zvěrokruhu.

BERAN

Prosinec bude pro Berany poměrně náročným obdobím, ve kterém nedostanete vůbec nic zadarmo. Často se budete muset uchylovat ke kompromisům. Pokud to neuděláte, přijdou rozbroje. Počítat nemůžete ani s různými inovacemi, na které jste si mysleli. Nejprve je potřeba zapracovat na tom, abyste vyřešili nedodělky, ať již v jakékoliv sféře života. S největším počtem zádrhelů počítejte v poslední dekádě měsíce.

Láska
V partnerském soužití to zrovna nepůjde podle vašich představ. Abyste potenciálním neshodám obrousili hrany, snažte se být citlivými a chápajícími partnery. Přesně to jsou vlastnosti, které u vás bude váš protějšek v prosinci postrádat. Během Vánoc byste neměli jenom lenošit, ale zkuste partnera překvapit přiložením rukou k dílu.

Práce
Na pracovním poli to bude podobné jako jinde. Vzhledem k tomu, že největší potíže budete mít v oblasti kompromisů, bude vám více vyhovovat samostatná činnost. Zrovna tak byste měli preferovat aktivity, ve kterých se věci nebudou příliš táhnout a nebudete potřebovat hodně trpělivosti.

Zdraví
Bolestem hlavy předcházejte pravidelným procvičováním krční páteře. V prosinci byste si měli udělat čas i na návštěvu zubního lékaře. Navíc zejména ženy by se měly více věnovat péči o pleť na obličeji, ale ani muži by tuto oblast neměli podcenit.
 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky