Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Velký horoskop na prosinec

Co vás v prosinci čeká na poli lásky, kariéry a zdraví? Na to vám odpoví skvělý astrolog Pavel Hanzal. Přečtěte si předpověď pro svoje znamení zvěrokruhu.

Zdroj: Thinstock BERAN

Prosinec bude pro Berany poměrně náročným obdobím, ve kterém nedostanete vůbec nic zadarmo. Často se budete muset uchylovat ke kompromisům. Pokud to neuděláte, přijdou rozbroje. Počítat nemůžete ani s různými inovacemi, na které jste si mysleli. Nejprve je potřeba zapracovat na tom, abyste vyřešili nedodělky, ať již v jakékoliv sféře života. S největším počtem zádrhelů počítejte v poslední dekádě měsíce.

Láska
V partnerském soužití to zrovna nepůjde podle vašich představ. Abyste potenciálním neshodám obrousili hrany, snažte se být citlivými a chápajícími partnery. Přesně to jsou vlastnosti, které u vás bude váš protějšek v prosinci postrádat. Během Vánoc byste neměli jenom lenošit, ale zkuste partnera překvapit přiložením rukou k dílu.

Práce
Na pracovním poli to bude podobné jako jinde. Vzhledem k tomu, že největší potíže budete mít v oblasti kompromisů, bude vám více vyhovovat samostatná činnost. Zrovna tak byste měli preferovat aktivity, ve kterých se věci nebudou příliš táhnout a nebudete potřebovat hodně trpělivosti.

Zdraví
Bolestem hlavy předcházejte pravidelným procvičováním krční páteře. V prosinci byste si měli udělat čas i na návštěvu zubního lékaře. Navíc zejména ženy by se měly více věnovat péči o pleť na obličeji, ale ani muži by tuto oblast neměli podcenit.
 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky