Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Velký horoskop na prosinec

Co vás v prosinci čeká na poli lásky, kariéry a zdraví? Na to vám odpoví skvělý astrolog Pavel Hanzal. Přečtěte si předpověď pro svoje znamení zvěrokruhu.

Zdroj: Thinstock BERAN

Jednoznačně nejlepším obdobím bude první polovina prosince. Vaše nadšení pro věc se ukáže jako nezdolatelné. Navíc vám vesmír pošle hodně nápaditosti, originality a chuti do inovací. Zvýší se vaše potřeba osobní svobody. Od konce druhé dekády začnou jednotlivá životní témata postupně zadrhávat. Fungovat to bude jenom tam, kde jste v předchozích dnech položili kvalitní základy. Během Vánoc více odpočívejte a snažte se o pozitivní přístup.

Láska

Během první a částečně i druhé prosincové dekády partnera plně uspokojíte. To platí jak pro milostné aktivity, tak aktivní přístup k společnému životu. Jediným jablkem sváru se může stát případné omezování. Vaše touha po nezávislosti bude vysoká. V druhé polovině prosince zapracujte na empatii. Naučte se ve vztahu naslouchat a mějte pochopení pro potřeby partnera.

Práce

Co můžete, zkuste stihnout v první půlce měsíce. Ačkoliv vám může chybět trpělivost, přesto budete hodně výkonní. To ocení i vaši spolupracovníci. Okolo Vánoc si raději vyberte dovolenou. Vyhnete se tak různým komplikacím a střetům s kolegy. Pokud i přesto budete muset do práce, snažte se odvést poctivý výkon.


Zdraví

Zejména od poloviny prosince můžou hrozit nejenom prudké bolesti hlavy, ale i kloubů. Bolest hlavy je nejčastěji způsobena zablokováním krční páteře. K tomu dochází díky stresu. Snažte se pravidelně cvičit a být v pohodě. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky