Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Velký horoskop na prosinec

Co vás v prosinci čeká na poli lásky, kariéry a zdraví? Na to vám odpoví skvělý astrolog Pavel Hanzal. Přečtěte si předpověď pro svoje znamení zvěrokruhu.

BERAN

Jednoznačně nejlepším obdobím bude první polovina prosince. Vaše nadšení pro věc se ukáže jako nezdolatelné. Navíc vám vesmír pošle hodně nápaditosti, originality a chuti do inovací. Zvýší se vaše potřeba osobní svobody. Od konce druhé dekády začnou jednotlivá životní témata postupně zadrhávat. Fungovat to bude jenom tam, kde jste v předchozích dnech položili kvalitní základy. Během Vánoc více odpočívejte a snažte se o pozitivní přístup.

Láska

Během první a částečně i druhé prosincové dekády partnera plně uspokojíte. To platí jak pro milostné aktivity, tak aktivní přístup k společnému životu. Jediným jablkem sváru se může stát případné omezování. Vaše touha po nezávislosti bude vysoká. V druhé polovině prosince zapracujte na empatii. Naučte se ve vztahu naslouchat a mějte pochopení pro potřeby partnera.

Práce

Co můžete, zkuste stihnout v první půlce měsíce. Ačkoliv vám může chybět trpělivost, přesto budete hodně výkonní. To ocení i vaši spolupracovníci. Okolo Vánoc si raději vyberte dovolenou. Vyhnete se tak různým komplikacím a střetům s kolegy. Pokud i přesto budete muset do práce, snažte se odvést poctivý výkon.


Zdraví

Zejména od poloviny prosince můžou hrozit nejenom prudké bolesti hlavy, ale i kloubů. Bolest hlavy je nejčastěji způsobena zablokováním krční páteře. K tomu dochází díky stresu. Snažte se pravidelně cvičit a být v pohodě. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky