Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Velký horoskop na listopad: Zjistěte, co vás čeká a nemine!

Co vás v listopadu čeká na poli lásky, kariéry a zdraví? Přečtěte si předpověď pro svoje znamení zvěrokruhu.

Zdroj: Thinstock

BERAN

Na prvním místě byste si měli uvědomit, že nemůžete dostat vše, co si usmyslíte. Alespoň tedy v případě, pokud se jedná o přání sobecká a zaměřená pouze na váš prospěch. Ovšem jakmile se více otevřete podpoře druhým lidem, tak se věci začnou měnit k lepšímu. Na první pohled se vám může zdát, že nejlepší dny jsou v polovině měsíce. Jenže na ten druhý si je můžete pokazit přílišnou touhou po požitkářství bez dodržování řádu.

Láska

Začnete pokukovat po někom jiném, než je váš partner. Je tedy nejvyšší čas si uvědomit, že pokud to včas nezarazíte, může se situace vyvinout v pěkný průšvih. Nevěra se málokdy odpouští a můžete si být jisti, že ji dlouho neutajíte. Pokud trpíte pocitem, že si musíte ještě něco užít, zkuste to probrat s partnerem a uvidíte, že to zase rozsvítí sexuální náboj mezi vámi.

Práce

V zaměstnání se snažte vyvarovat jakýchkoliv extrémů, ke kterým budete v listopadu inklinovat. Problém je totiž v tom, že co vám jednou vyjde, tak při dalším pokusu můžete nepříjemně narazit. Důležitá je také pracovitost a nadšení, kterým můžete v dobrém slova smyslu „nakazit“ spolupracovníky. Snažte se též dodržovat pracovní dobu.

Zdraví

Hlídejte si dostatečně teplé oblečení. Jakékoliv prochladnutí by se mohlo projevit nepříjemnými bolestmi kloubů. Nezapomínejte na důkladné čištění zubů, které vám jinak připomenou, že nedůslednost se u zdraví nevyplácí. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky