Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Velký horoskop na listopad

Co vás v listopadu čeká na poli lásky, kariéry a zdraví? Na to vám odpoví skvělý astrolog Pavel Hanzal. Přečtěte si předpověď pro svoje znamení zvěrokruhu.

Zdroj: Thinstock BERAN

 

Úvodem měsíce je potřeba si dávat pozor na zmatky a chybný odhad. Ačkoliv budete toužit po pečlivých detailech, mnoho z nich vám proteče mezi prsty. Také se budete krapet prát s tolerancí a diplomacií. Vlastnostmi, které nebudou patřit mezi vaše silné stránky. Uprostřed měsíce vám bude přát více štěstí a začne vás zajímat praktická stránka života. Vhodné je dodržovat určité hranice a nic extrémně nepřehánět. Ke konci října pozor na zbrklost.

Láska
Během listopadu můžete ukázat, do jaké míry jste ochotni se přizpůsobit partnerovým přáním a potřebám. Vzhledem k tomu, že vám bude hodně záležet na materiálních věcech, může pokulhávat empatie. Dokažte vašemu protějšku, že vám na něm záleží. A pokud se vám podaří, aby vaši lásku skutečně zažil, bude to významné plus.

Práce
Jestliže vás bude práce bavit, dokážete podat až obdivuhodné výkony. To platí zejména pro druhou polovinu měsíce. Naopak hlavně na jeho začátku se snažte poctivě plnit pracovní úkoly a nedávejte plané sliby. Pokulhávat může i spolupráce s vašimi kolegy. Snažte se nezavdat příčinu ke sporům a nejednejte svéhlavě.

Zdraví
Hlídejte si jídelníček a snažte se pravidelně sportovat. Pokud tak neučiníte, zvyšuje se pravděpodobnost, že začnete přibírat na tělesné váze. K tomu může docházet zejména během druhé a třetí listopadové dekády. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU