Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Velký horoskop na leden

Co vás v lednu čeká na poli lásky, kariéry a zdraví? Na to vám odpoví skvělý astrolog Pavel Hanzal. Přečtěte si předpověď pro svoje znamení zvěrokruhu.

BERAN

Leden bude pro znamení Berana poměrně obtížný. Hlavní pozornost je potřeba věnovat první dekádě, kdy může být hodně sporů, manipulací a nedorozumění v komunikaci. S trpělivostí se také zrovna nepředvedete. Toto napětí se bude během dalších dnů uvolňovat, ale přesto buďte obezřetní. V druhé dekádě hrozí méně praktičnosti a nevyplatí se jakoukoliv činnost ošidit. Ke konci měsíce  znovu zahrozí rétorické neshody až hádky.

Láska
Ve vztahu sice nemusí chybět city úplně, ale problémem je jejich zaměření. Jestliže zatoužíte partnera vlastnit a k tomu ještě řešíte jenom sebe sama, nemůže to fungovat. Dalším nedostatkem může být neochota naslouchat tomu, po čem partner touží. V případě, že si nedáte pozor, je velká šance na to, že z hádek jen tak nevyjdete.

Práce
Přílišná tvrdost v jednání vám k ničemu nepomůže. Zkuste trochu zabrzdit a zvýšit ohleduplnost ke spolupracovníkům. Také byste si měli uvědomit, že vaše zapálení pro práci nemusí ostatní sdílet, což znamená, že s vámi nedokážou udržet krok v nasazení. Nevyčítejte jim to. Zkuste jít příkladem a současně mějte pochopení. Tím si vylepšíte vaši pozici.

Zdraví
Nezapomínejte každý den cvičit, jinak se může stát, že vám zatuhnou klouby. Ty dále potřebují kvalitní stravu. A jestliže se budete často rozčilovat, nejdou vyloučit ani prudké bolesti hlavy. Chce to více pohody a klidu.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky