Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Velký horoskop na leden

Co vás v lednu čeká na poli lásky, kariéry a zdraví? Na to vám odpoví skvělý astrolog Pavel Hanzal. Přečtěte si předpověď pro svoje znamení zvěrokruhu.

Zdroj: Thinstock BERAN

 

První měsíc roku 2015 pro vás nebude úplně jednoduchý, zejména ve vztahu k praktickým sférám života, jakož i penězům. Po většinu měsíce pocítíte zvýšený důraz na vlastní nezávislost. Pro vnitřní spokojenost je důležité, abyste si dokázali najít něco, co vám udělá radost, i když třeba jenom drobnout. Od druhé dekády se soustřeďte na to, abyste nedávali sliby, které nemůžete splnit a vaší slabinou můžou být pozdní příchody na domluvená setkání.

Láska
V partnerském soužití je důležitá vzájemná upřímnost, přičemž zvýšený důraz na toto téma přijde od druhé lednové dekády. Plusové body můžete získat větší mírou empatie a soucítění. Vztah lze okořenit společnými netradičními zážitky, dejte si ale pozor na to, aby vaše akce v tomto směru nepřekročily partnerovu únosnou mez

Práce
Jak již bylo řečeno, tak „tlačit bota“ vás může všude tam, kde je potřeba realistický přístup nebo rozhodování o finančních prostředcích. Lépe bude, pokud se u těchto témat budete více spoléhat na kolektivní rozhodování, přičemž ale neztrácejte pozornost. Nespoléhejte se na ústní vyjádření nebo sliby a pamatujte, že co je psáno, to je dáno.

Zdraví
Pokuste se vyhýbat psychickému vypětí a hlídejte si vaši životosprávu tak, abyste organismu dodávali všechny potřebné vitaminy a minerály. V lednu můžou hrozit různé ekzémy a plísňové onemocnění, přičemž první na ráně jsou místa v okolí kloubů a nehtů.

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky