Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Velký horoskop na květen

Co vás v květnu čeká na poli lásky, kariéry a zdraví? Na to vám odpoví skvělý astrolog Pavel Hanzal. Přečtěte si předpověď pro svoje znamení zvěrokruhu.

Zdroj: Thinstock BERAN

První květnové dny budete poněkud výbušnější. Jinak ovšem během první a druhé dekády můžete počítat se stabilitou a praktickým přístupem k životu. Aby vám tento trend klapnul, je potřeba se vyvarovat přílišné neústupnosti. Ani tlak na druhé nemusí slavit úspěch. Pokud nedokážete překročit svůj stín a budete trvat neustále na svém, ke konci měsíce přijde šance na změnu. Stačí se jí otevřít.

Láska
S výjimkou úvodu měsíce a poslední dekády vám bude víceméně vyhovovat, pokud soužití vydrží fungovat tak jako doposud. To platí zejména tehdy, když budete mít s partnerem dost peněz a také jestliže nebude péče o domácnost nijak drhnout. V poslední dekádě oprášíte kontakty s přáteli a doma se moc zdržovat nebudete.

Práce
V první dekádě můžete sršet nápady, ale jejich realizace záleží na tom, zda budete mít hodně trpělivosti. Těžce dokážete snášet omezování. Prostředek měsíce zafunguje v oblasti finančních záležitostí, ale nesmíte příliš „tlačit na pilu“. Poslední květnová dekáda může být úspěšná ve vyjednávání a komunikaci.

Zdraví
Hodně se zaměřte na výživu, která by měla reflektovat potřeby kloubního systému a také vašich zubů. Tělo příliš nepřetěžujte, ale to neznamená, že byste se měli jenom válet. Pravidelná dávka rozumného pohybu kloubům určitě prospěje.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky