Velký horoskop na květen

Co vás v květnu čeká na poli lásky, kariéry a zdraví? Na to vám odpoví skvělý astrolog Pavel Hanzal. Přečtěte si předpověď pro svoje znamení zvěrokruhu.

BERAN

První květnové dny budete poněkud výbušnější. Jinak ovšem během první a druhé dekády můžete počítat se stabilitou a praktickým přístupem k životu. Aby vám tento trend klapnul, je potřeba se vyvarovat přílišné neústupnosti. Ani tlak na druhé nemusí slavit úspěch. Pokud nedokážete překročit svůj stín a budete trvat neustále na svém, ke konci měsíce přijde šance na změnu. Stačí se jí otevřít.

Láska
S výjimkou úvodu měsíce a poslední dekády vám bude víceméně vyhovovat, pokud soužití vydrží fungovat tak jako doposud. To platí zejména tehdy, když budete mít s partnerem dost peněz a také jestliže nebude péče o domácnost nijak drhnout. V poslední dekádě oprášíte kontakty s přáteli a doma se moc zdržovat nebudete.

Práce
V první dekádě můžete sršet nápady, ale jejich realizace záleží na tom, zda budete mít hodně trpělivosti. Těžce dokážete snášet omezování. Prostředek měsíce zafunguje v oblasti finančních záležitostí, ale nesmíte příliš „tlačit na pilu“. Poslední květnová dekáda může být úspěšná ve vyjednávání a komunikaci.

Zdraví
Hodně se zaměřte na výživu, která by měla reflektovat potřeby kloubního systému a také vašich zubů. Tělo příliš nepřetěžujte, ale to neznamená, že byste se měli jenom válet. Pravidelná dávka rozumného pohybu kloubům určitě prospěje.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek