Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Velký horoskop na květen

Co vás v květnu čeká na poli lásky, kariéry a zdraví? Na to vám odpoví skvělý astrolog Pavel Hanzal. Přečtěte si předpověď pro svoje znamení zvěrokruhu.

Zdroj: Thinstock BERAN

Pokud potřebujete něco dotáhnout do konce, pokuste se vše zvládnout v průběhu první květnové dekády, jelikož od druhé dekády vám vesmír začne posílat více potřeby pohybu a změn. Toto období také můžete využít k navazování přátelských kontaktů a získávání nových informací, jen byste si měli dát pozor, abyste nezůstávali na povrchu a šli více do hloubky. V opačném případě se může stát, že čas od času nepříjemně narazíte.

Láska
Úvodem měsíce vám bude záležet na tom, aby partnerský vztah dobře fungoval a vy jste měli pocit, že ho nemůže nic ohrozit. Bohužel, také se můžou objevit tendence k tomu, že chcete partnera vlastnit, což by mohlo vyvolat třenice. Od druhé fáze května můžete s partnerem skvěle komunikovat, ale dejte si pozor na to, aby nezačal mít pocit, že na něj nemáte dost času.

Práce
Finanční záležitosti a témata, kde je nutná větší míra trpělivosti, si naplánujte na začátek května. Jakmile se květen přehoupne přes první dekádu, můžete ukázat, že přestože toužíte po sebeprosazení, umíte být týmovým hráčem, který oplývá dobrými nápady. Slabinou bude to, že budete chtít, aby vaše nápady a to, co začnete, jiní dokončili.

Zdraví
Zaměřte se na prevenci dobré funkce očí, k čemuž přispěje omezení dlouhého koukání do monitoru nebo na televizi. Dále je důležité co nejčastěji chodit do přírody nebo na zahradu, jelikož zeleň má na lidský zrak blahodárný vliv. Do stravy zařaďte borůvky v jakékoliv formě.

 

 

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU