Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Velký horoskop na duben

Co vás v dubnu čeká na poli lásky, kariéry a zdraví? Na to vám odpoví skvělý astrolog Pavel Hanzal. Přečtěte si předpověď pro svoje znamení zvěrokruhu.

Zdroj: Thinstock BERAN

Duben bude pro znamení Berana docela příznivý. Přesto se nevyhnete určitým eskapádám. Jejich příčiny budou spočívat v přílišné netrpělivosti. A pokud se k tomu přičte i neochota podřídit se různým nařízením, je logické, že se můžete dostat do sporů. Proto zkuste držet temperament na uzdě a nepřehánějte to. Určité zklidnění je možné očekávat ke konci měsíce, kdy můžete mít i trochu více trpělivosti.

Láska
Ve vašem soužití bude panovat ohnivá energie, což se promítne do všech sfér partnerského života. Proto zbytečně nebazírujte na maličkostech. Ale současně se snažte naplňovat všechny dohody, které jste s partnerem již dříve uzavřeli. Více smyslu pro zvelebování bydlení a domácnosti získáte v poslední dekádě.

Práce
Prosazování vašich cílů může být úspěšné, ale nesmíte být příliš zbrklí. Pokud je to možné, vyjednejte si klouzavou pracovní dobu. Také si více uvolněte ruce, abyste si mohli svoje povinnosti plnit podle vašich aktuálních dispozic. Závěrem dubna se budete více soustředit na finanční záležitosti.

Zdraví
Naučte se pořádně upouštět „ventil“. Přetlak vnitřní energie je nutné nějakým způsobem transformovat, nejlépe užitečným směrem. Pokud se vám to nepovede, budete zbytečně zatěžovat srdce a hrozí prudké bolesti hlavy.


Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Jing a Jang

Odhalte tajemství svého elementu

V roce 2673 př.n.l. zavedl osvícený císař Chuang-ti základní cyklus zvěrokruhu a na světě tak byl první lunární čínský kalendář. Původně sloužil…

Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU