Velký horoskop na duben

Co vás v dubnu čeká na poli lásky, kariéry a zdraví? Na to vám odpoví skvělý astrolog Pavel Hanzal. Přečtěte si předpověď pro svoje znamení zvěrokruhu.

BERAN

 

Zejména v první dekádě pro vás bude důležitá osobní svoboda, což dáte patřičně najevo. Obecně platí, že pro dynamické aktivity se více hodí první a druhá dubnová dekáda, zatímco v té poslední se energie o něco zklidní a vy se dokážete více soustředit a zvolnit tempo. To může být jedině ku prospěchu jakékoliv sféry vašeho života, pokud nesklouznete k lelkování a snaze užívat si požitků, co vám svět nabízí.

Láska
Hlavně počátkem dubna bude hrozit, že ačkoliv partnera máte rádi, nebudete ochotni s ním sdílet čas v zaběhnutých mantinelech, což ho může nemile překvapit. Pokud budete chtít zažít nějaké „vzrůšo“, berte na toho druhého ohled. V prvních dvou dekádách si můžete společně užít sportovních radovánek, ke konci měsíce se zaměřte na relaxaci nebo bydlení.

Práce
Jestliže začnete pokukovat po změně zaměstnání nebo alespoň pracovní náplně, můžete uspět. Přesto byste neměli jednat pouze s nadšením, ale zkuste vaše činy promyslet do úplných důsledků. Je totiž docela možné, že již koncem dubna si uvědomíte, že tolik vytouženou změnu vlastně ani příliš nepotřebujete.

Zdraví
V rámci cvičení se soustřeďte na procvičení krční páteře a všech úponů, které ovlivňují její hybnost. Také byste to neměli přehánět s pitím studených nápojů a kouřením, jelikož krční mandle a hlasivky potřebují během dubna větší péči.

 

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky