Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Velký horoskop na červenec: Jaký bude první prázdninový měsíc?

Co vás v červenci čeká na poli lásky, kariéry a zdraví? Přečtěte si předpověď pro svoje znamení zvěrokruhu.

Zdroj: Thinstock

BERAN

První dvě dekády pokračuje hlavní role rodiny a domova. Situace v tomto směru nebude zcela jednoduchá a rozhodujícím měřítkem výsledku bude vaše schopnost empatie, tolerance a citového soužití s rodinnými příslušníky. Nabídka na jejich projev tu je, je tedy jen na vás, čemu dáte přednost. Zda sobecké sebestřednosti nebo hezkým vztahům s rodinou. Koncem měsíce budete toužit po chválení a uznání ve společnosti.

Láska

V červenci se může ukázat vaše pravá tvář. Dejte si tedy pozor na to, jak se v partnerském vztahu chováte. Jde o celé spektrum úrovní. Projevy lásky, zájem o partnera, způsob komunikace a umění naslouchat, jakož i celkové jednání. Podle toho, jak se s tím vypořádáte, můžete vztah upevnit nebo naopak nabourat.

Práce

Spolupráce s kolegy je pro vás velmi důležitým faktorem, který může znamenat úspěch. Současně se ale vyvarujte toho, že byste si všechny pracovní výsledky chtěli přivlastnit. Naučte se větší velkorysosti a nebojte se spolupracovníky pochválit a poděkovat jim za pomoc. Tímto způsobem si upevníte pozici a našlápnete na lepší místo v budoucnosti.

Zdraví

Základním předpokladem zdraví je dietnější strava, která nebude nijak zatěžovat celý zažívací systém. Nejvíc ohrožen může být jícen a žaludek. Také se vyhýbejte alkoholickým nápojům a kouření.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU