Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Velký horoskop na červenec

Co vás v červenci čeká na poli lásky, kariéry a zdraví? Na to vám odpoví skvělý astrolog Pavel Hanzal. Přečtěte si předpověď pro svoje znamení zvěrokruhu.

Zdroj: Thinstock BERAN

Červenec pro vás nebude nijak jednoduchým měsícem, jelikož se budete po celou dobu potýkat s několika oblastmi. Zřejmě nejdůležitější je sféra rodiny, kde může docházet k citovému nesouladu a emočním konfliktům. Zvýšenou pozornost věnujte i bydlení, neboť se dá říct, že různým rekonstrukcím a renovacím nebude zrovna přáno, navíc praktické záležitosti jakéhokoliv směru vám také příliš nepůjdou od ruky.

Láska
Projevy citů a toho, jak partnera milujete, nejsou vaší nejsilnější stránkou a je docela možné, že vám to „poleze i na nervy“. Pokud chcete doma zachovat klid a mír, měli byste vše překousnout a alespoň trošku se snažit. V případě, že plánujete dovolenou, upřednostněte hory před povalováním se u moře nebo rybníku.

Práce
Na pracovišti budete mít pocit určité svázanosti a hlavně nedokážete s nadhledem reagovat na kritické připomínky k výsledkům vaší práce. To je samo o sobě dost velký problém, proto byste se měli snažit příčinám preventivně předcházet. Pokud můžete, vybírejte si spíše takové pracovní úkoly, které nebudou trvat příliš dlouho.

Zdraví
Během července je velmi důležité, abyste se věnovali skladbě jídelníčku, který by měl obsahovat lehká a zažívání nezatěžující jídla. S tím logicky souvisí i doporučení, abyste co nejvíce eliminovali konzumaci alkoholu.

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky